A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

Cafe Sax

Spektakl muzyczny z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Rapsodia z demonem

Największe hity legendarnej grupy Queen w niepowtarzalnym show

Jeździec Burzy

rockowy musical o karierze Jima Morrisona z  największymi przebojami The Doors po polsku

Mistrz i Małgorzata

tragikomedia na motywach powieści Bułhakowa z piosenkami z radzieckich filmów propagandowych

Latający cyrk Monty Pythona

śmiały i absurdalny humor legendarnej brytyjskiej grupy kabaretowej

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła

Zaskakująco aktualna komedia obyczajowa według renesansowych tekstów Pietro Aretino

Sonata kreutzerowska

intrygująca tragikomedia według mistrzowskiej prozy Lwa Tołstoja

Monsters

spektakl z legendarnymi balladami Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz nowymi utworami Renaty Przemyk

Previous Next

RAMPA DZIECIOM

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

A my do Betlejem

U schyłku roku zapraszamy Państwa na wyjątkowe świąteczne przedstawienie grane w Rampie sezonowo. Reżyser Piotr Furman wraz z kolegami aktorami stworzyli specyficzne przedstawienie pozwalające

Previous Next

Aktualności

20 01 Po premierze Cafe Sax

Za nami pierwsza premiera "Cafe Safe" z piosenkami Agnieszki Osieckiej. O tym, że jej przeboje są wiecznie młode i piękne mogą świadczyć entuzjastyczne reakcje publiczności przed każdym rozpoznanym po kilku nutach utworze. Żywiołowe i emocjonujące interpretacje aktorów wywoływały gromkie brawa i okrzyki po kazdym wykonaniu. Przybyli dziennikarze nie kryli swojego uznania zarówno dla aktorów jak i twórców spektaklu. Po przedstawieniu zarówno publicznym laudacjom i prywatnym gratulacjom nie było końca. Trwały one zarówno na Scenie Kameralnej jak i w nowootwartej przestrzeni kawiarni Cafe Rampa, która okazała sie wspaniałym nowym miejscem spotkań.

09 01 Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Jeśli ktoś nie widział naszej "Sonaty Kreutzerowskiej" wg znakomitej prozy Lwa Tołstoja to szykuje się kolejna okazja. Gwarantujemy 1,5 godziny klasycznego, poruszającego dramatu oraz świetnej gry aktorskiej. Ten doskonały spektakl dla wytrawnych znawców życia to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tylko na spektakl 2 lutego można nabyć bilety w specjalnej okolicznościowej cenie. Polecmy Państwu jak najszybszy kontakt z kasą z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc objętych tą niecodzienną ofertą.

19 12 Przed nami 2 premiery "Cafe Sax"

Dziś wieczorem długo oczekiwana pierwsza premiera spektaklu "Cafe Sax" z legendarnymi piosenkami Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy je w nowych aranżacjach Pawła Steczka, a przedstawienie w reżyserii Cezarego Domagały zobaczymy w ciekawym kawiarnianym anturażu inspirowanym dawną kawiarnią z Saskiej Kępy. Warto się zanużyć w jej atmosferę wypełnioną znanymi i mniej znanymi piosenkami Osieckiej. W sobotę odbędzie sie druga premiera z racji 2 obsad tego przedstawienia. Naszych Widzów zapraszamy do nowej teatralnej kawiarni w foyer Sceny Kameralnej, gdzie już pół godziny przed spektaklem  „Cafe Sax” muzycy będą grali utwory w klimacie przedstawienia. Najbliższe terminy Cafe Sax z dostępnymi biletami dopiero w marcu. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

ZWIASTUNY

RAPSODIA Z DEMONEM

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłość

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał w wiekszości autorskich spektakli Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Marek-Frąckowiak-013-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor filmowy i teatralny, od 2001 roku związany z Teatrem Rampa. Jego słuszna postawa i ciepły głos są rozpoznawalne dla każdego.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego, wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych, przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskając swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to – jak mówią - jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

Previous Next

Opinie

Całe liceum żyłem legendą Morrisona! Przeżyłem różne imprezy z muzyką The Doors, ale "Jeździec burzy" w Rampie był dla mnie zaskoczeniem. Muza zagrana odjazdowo, piosenki  zaśpiewane jak na koncertach Jimiego a nie jak grzeczne covery. Widziałem spektakl kilkanaście razy, a ze mną pół polibudy. I taniec na scenie na bisach też był! Mega jazda!

Fan The Doors

Dobrych, muzycznych spektakli szukam w Teatrze Rampa i do tej pory trafiam idealnie. Pamiętam rewelacyjne ballady z "Monsters", hity Broadwayu i wreszcie "Musicalove". Od tego czasu produkują spektakle na coraz wyższym poziomie! Genialnie zaśpiewane przeboje Queen w "Rapsodii..." i wbijający w fotel "Jesus Christ Superstar". Z niecierpliwością czekam na kolejne nowości.

Kinga z Warszawy

Jeżeli, drogi Rodzicu, zależy Ci na wybraniu miejsca, gdzie twoje dziecko nie będzie klientem, targetem i masą nabywczą, to koniecznie musisz wpaść tu, do Rampy! Mój syn poczuł się wyjątkowo, od „dzień dobry” we foyer teatru, przez komunikaty, ogłoszenia, po serdeczne „do zobaczenia”, wszystko kierowane było do Małego Widza, a nie do portfela Rodzica.

Joanna, mama Krzysia

Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowkilogojpg
tiketto_logo4
eBilet_logo_b-w
Previous Next