A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

Rapsodia z Demonem

Największe hity legendarnej grupy Queen w niepowtarzalnym show

Jeździec Burzy

rockowy musical o karierze Jima Morrisona z  największymi przebojami The Doors po polsku

Mistrz i Małgorzata

tragikomedia na motywach powieści Bułhakowa z piosenkami z radzieckich filmów propagandowych

Latający cyrk Monty Pythona

śmiały i absurdalny humor legendarnej brytyjskiej grupy kabaretowej

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła

Zaskakująco aktualna komedia obyczajowa według renesansowych tekstów Pietro Aretino

Sonata kreutzerowska

intrygująca tragikomedia według mistrzowskiej prozy Lwa Tołstoja

Monsters

spektakl z legendarnymi balladami Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz nowymi utworami Renaty Przemyk

Zagraj to jeszcze raz, Sam

Spektakl według głośnego filmu Woodego Allena

Previous Next

RAMPA DZIECIOM

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

Previous Next

Aktualności

17 10 Osiecka zabrzmi w "Cafe Sax"

Rozpoczęły się próby do kolejnej muzycznej premiery w naszym teatrze. Tym razem będzie to spektakl "Cafe Sax" z piosenkami niezapomnianej Agnieszki Osieckej. Ich scenicznego nowego odczytania podjął się dyrektor artystyczny naszego Teatru - Cezary Domagała, który również to niezwykłe przedstawienie reżyseruje. Za kierownictwo muzyczne odpowiada Paweł Steczek, który przygotował nowe aranżacje aż 22 piosenek Osieckiej. Wśród nich pojawią się zarówno te bardzo znane jak "Małgośka", jak i nieco przykurzone jak "Filiżanka czarnej kawy". Wśród wykonawców piosenek znajdą się wybitni wokaliści i aktorzy naszego teatru. Już pierwszym próbom interpretacji tekstów towarzyszą także przygotowania wokalno-muzyczne. Szczegóły już wkrótce. Premiera 20 stycznia 2017 roku!

Czytaj więcej...
16 10 JEŻDZIEC BURZY NADJEŻDŻA

Jeden z największych sukcesów polskiego teatru muzycznego i z pewnością największy hit w dziejach Teatru Rampa, wystawiany na naszej scenie od 16 lat rockowy musical "Jeździec burzy" , znajduje się w repertuarze na listopad. Bilety rozchodzą sie szybko, jest bardzo wielu fanów przychodzących na ten spektakl po wiele, wiele razy. Tym bardziej zachecamy Widzów, którzy jeszcze go nie widzieli, aby jak najszybciej przyjemność tę i możliwość sobie zapewnili. Jest to muzyczna opowieść o życiu i muzyce twórcy legendarnego zespołu The Doors – Jima Morrisona  zagrana i zaśpiewana przez rewelacyjnego Marcina Rychcika, o którym czasem mówią, że jest w tej roli... lepszy niż Oryginał. Jak jest – przyjdźcie, posłuchajcie, oceńcie. Zapraszamy na 12 i 13 listopada. Bilety-on line.

Czytaj więcej...
11 10 Złota jesień w Rampie

W naszym teatrze trwa "Złota Jesień"! Do końca astronomicznej jesieni, do 20 grudnia, dla osób w wieku 65+ bilety na wszystkie spektakle kameralne (na Scenie Kameralnej) oferujemy w cenie 20 zł w przedsprzedaży lub w cenie 10 zł na 30 minut przed spektaklem, w miarę wolnych miejsc. Przed spektaklem, przed zmrokiem zachęcamy do spaceru po niezwykle pięknym choć małym parku w otoczeniu Teatru mieniącym się teraz wszystkimi barwami jesieni. A gdy zapadnie już zmrok - zapraszamy na jesienną, owocową herbatę i ciastko sprzedawane w naszej nastrojowej kawiarence w Teatrze. Do zobaczenia. (istotne szczegóły oferty dalej)

Czytaj więcej...

ZWIASTUNY

RAPSODIA Z DEMONEM

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłość

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał w wiekszości autorskich spektakli Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Marek-Frąckowiak-013-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor filmowy i teatralny, od 2001 roku związany z Teatrem Rampa. Jego słuszna postawa i ciepły głos są rozpoznawalne dla każdego.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego, wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych, przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskając swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to – jak mówią - jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

Previous Next

Opinie

Całe liceum żyłem legendą Morrisona! Przeżyłem różne imprezy z muzyką The Doors, ale "Jeździec burzy" w Rampie był dla mnie zaskoczeniem. Muza zagrana odjazdowo, piosenki  zaśpiewane jak na koncertach Jimiego a nie jak grzeczne covery. Widziałem spektakl kilkanaście razy, a ze mną pół polibudy. I taniec na scenie na bisach też był! Mega jazda!

Fan The Doors

Dobrych, muzycznych spektakli szukam w Teatrze Rampa i do tej pory trafiam idealnie. Pamiętam rewelacyjne ballady z "Monsters", hity Broadwayu i wreszcie "Musicalove". Od tego czasu produkują spektakle na coraz wyższym poziomie! Genialnie zaśpiewane przeboje Queen w "Rapsodii..." i wbijający w fotel "Jesus Christ Superstar". Z niecierpliwością czekam na kolejne nowości.

Kinga z Warszawy

Jeżeli, drogi Rodzicu, zależy Ci na wybraniu miejsca, gdzie twoje dziecko nie będzie klientem, targetem i masą nabywczą, to koniecznie musisz wpaść tu, do Rampy! Mój syn poczuł się wyjątkowo, od „dzień dobry” we foyer teatru, przez komunikaty, ogłoszenia, po serdeczne „do zobaczenia”, wszystko kierowane było do Małego Widza, a nie do portfela Rodzica.

Joanna, mama Krzysia

Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowki_logo_2
tiketto_logo4
eBilet_logo_bw_2
Previous Next