A A A

A A A

SPEKTAKLE WIECZORNE

Rapsodia z Demonem

Największe hity legendarnej grupy Queen w niepowtarzalnym show

Jeździec Burzy

rockowy musical o karierze Jima Morrisona z  największymi przebojami The Doors po polsku

Mistrz i Małgorzata

tragikomedia na motywach powieści Bułhakowa z piosenkami z radzieckich filmów propagandowych

Latający cyrk Monty Pythona

śmiały i absurdalny humor legendarnej brytyjskiej grupy kabaretowej

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła

Zaskakująco aktualna komedia obyczajowa według renesansowych tekstów Pietro Aretino

Sonata kreutzerowska

intrygująca tragikomedia według mistrzowskiej prozy Lwa Tołstoja

Monsters

spektakl z legendarnymi balladami Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Boba Geldofa oraz nowymi utworami Renaty Przemyk

Perły Kabaretu Mariana Hemara

elegancja i humor w piosenkach przedwojennej Warszawy

Broadway Exclusive

Największe musicale świata, fantastyczni artyści Europy oraz polska scena muzyczna, czyli mieszanka równie unikatowa, co porywająca. Nazywamy ją BROADWAY EXCLUSIVE!

Previous Next

RAMPA DZIECIOM

Dzień dziecka

„DZIEŃ DZIECKA” - muzyczny spektakl napisany specjalnie dla naszego teatru przez znanego artystę kabaretowego Tomasza Jachimka!

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Previous Next

Aktualności

22 07 Bezpłatne letnie warsztaty dla młodzieży

W sierpniu w naszym teatrze w ramach wakacyjnej aktywności pod hasłem Otwarta Rampa odbywać się będą bezpłatne warsztaty teatralne, które zwieńczone zostaną scenicznym pokazem ich efektów. Autorskie zajęcia adresowane do młodzieży. Zapisy do 1 sierpnia. Serdecznie zapraszamy. O szczegółach - czytaj dalej.

Czytaj więcej...
15 07 Odpowiedzi na częste pytania

Otworzyliśmy własnie w ramach tej strony internetowej zakładkę- dział zawierający odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane nam przez Widzów pytania. Dotyczą one zwłaszcza procesu zakupu biletów i trudności, jakie się w nim pojawiają,  dojazdu do Teatru, udogodnień a także dostępnosci Teatru dla Osób z niepełnosprawnością. Dział ten ma ułatwić naszym Widzom dostęp do potrzebnych informacji bez konieczności oczekiwania na połączenie telefoniczne. Mamy nadzieję, że serwis okaże się przydatny i pomocny i ze będziecie Państwo z niego z zadowoleniem korzystać. Dostęp do tego działu możliwy jest poprzez kliknięcie w ikonkę znaku zapytania  z podpisem "Częste pytania", jaka umieszczona została na samym dole tej własnie, głównej strony naszego serwisu lub poprzez zakladkę w menu głównym - Bilety, a nastęnie zakładka "Częste pytania". Korzystajcie, zapraszamy.

23 06 Przed nowym sezonem

Sezon teatralny 2015/2016 dobiegł końca. Dziękujemy serdecznie naszym Widzom za obecność, za okazane zainteresowanie i za gromkie brawa. Do 3 września w repertuarze Teatru Rampa trwa przerwa wakacyjna. Nie znaczy to jednak, że teatr całkiem zaprzestał pracy.  Na terenie teatru odbywają się warsztaty teatralne dla młodzieży, które zostaną zwieńczone pokazem efektów wakacyjnej pracy. W sierpniu kontynuuować będziemy także próby do nowej premiery spektaklu muzycznego dla dzieci pt. "Dzień dziecka". A zatem nie zapominamy o naszych Widzach - szykujemy się na nowe spotkania, których nie możemy się doczekać. A jeśli Państwo czekają na nie również z niecierpliwością, to przypominamy, że na stronie jest już repertuar na wrzesień z możliwością zakupu biletów on-line przez całe wakacje. Mamy przy tym nadzieję, że będą one dla Was pogodne i udane. Do zobaczenia we wrześniu!

ZWIASTUNY

RAPSODIA Z DEMONEM

Aktorzy

Kamila-Boruta-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka Teatru Rampa od 2009 roku (współpraca od 2007). Ani dziennikarstwo ani integracja europejska, które pilnie studiowała nie wygrały z jej największą miłością jaką okazała się miłość

Leszek-Abrahamowicz-004-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 1988 roku, grał w wiekszości autorskich spektakli Andrzeja Strzeleckiego. W podejściu do roli niebywale perfekcyjny i ambitny.

Marek-Frąckowiak-013-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor filmowy i teatralny, od 2001 roku związany z Teatrem Rampa. Jego słuszna postawa i ciepły głos są rozpoznawalne dla każdego.

Michalina-Brudnowska-016-ZDJECIE-GLOWNE

Z Teatrem Rampa współpracuje od 2012 roku, a na stałe od 2015 roku. Pełna kobiecego wdzięku i młodzieńczego zapału. Ambitnie pracuje na sukces.

Piotr-Furman-018

Aktor, reżyser. Od 1988 roku związany jest na stałe z Teatrem Rampa, gdzie grał we wszystkich autorskich spektaklach Strzeleckiego, wpisując się niezwykle mocno i głęboko w historię Teatru i jego…

Magdalena-Cwen-021-ZDJECIE-GLOWNE

Od 2007 roku aktorka Teatru Rampa. Kunsztu aktorskiego uczyła się od niekwestionowanego mistrza teatru – Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym.

Maciej-Gasiorek-025-ZDJECIE-GLOWNE

 

Aktor, scenarzysta, reżyser koncertów i spektakli estradowych. Jest doskonały i przekonywujący zarówno w spektaklach kabaretowych, dramatycznych jak i musicalach familijnych.

Malgorzata-Duda-056-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka komedii, dramatu i musicalu. Występuje w Teatrze Rampa od 2007 roku. Artystka o tysiącu twarzach i mocnym głosie o ogromnej skali.

Robert-Kowalski-002-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie za kreacje, które tworzy…

p1

Aktorka teatralna i dubbingowa związana z Rampą od 2000 roku. Perfekcyjna i przekonująca w każdej roli – od komediowych, przez pełne seksapilu aż do mrocznych. Uwielbia wyzwania, nieustannie rozwija…

Konrad-Marszalek-007-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor Teatru Rampa od 2003 roku. Tu zaczął swoją karierę prosto po wrocławskiej PWST jako jeden jej z najzdolniejszych studentów.

Julian-Mere-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor, wokalista, związany z Teatrem Rampa od 2007 roku. Ciałem warszawiak, duszą zdecydowanie krakowiak. Zafascynowany poezją Jacka Kaczmarskiego stał się wybitnym bardem i twórcą wielu piose…

Joanna-Gorska-040-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna związana z Rampą od 2007 roku. Jej uderzające podobieństwo do Michelle Pfeiffer i urok osobisty skupiają uwagę widzów zwłaszcza płci męskiej.

Katarzyna-Kozak-020-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna i filmowa. W Teatrze Rampa od 1987 roku, od słynnego „Złego zachowania” Andrzeja Strzeleckiego, odciskając swój aktorski ślad w większości przedstawień tej sceny.

Mieczyslaw-Moranski-008

 
Aktor Teatru Rampa od 1994 roku. Wpisany w historię i sukcesy bardzo wielu spektakli w dziejach tej Sceny. Jego wszechstronność widać zarówno w dramacie przez spektakle muzyczne aż do ko…

Dominika-154-ZDJECIE-GLOWNE

Choć jej  włosy lśnią słoneczną barwą to – jak mówią - jest przeciwieństwem stereotypu blondynki. Głos, uroda i seksapil Aktorki pięknie współgrają z jej talentem i perfekcjonizmem…

Andrzej-Niemirski-061-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel!

Dorota-Osinska-027-ZDJECIE-GLOWNE

Najdrobniejsza ciałem aktorka Rampy z najpotężniejszym i najwspanialszym głosem. Jest on już rozpoznawalny w całej Polsce - w 2016 roku zapewnił jej nominację do koncertu kandydatów na reprezentanta…

Robert-Tondera-019-ZDJECIE-GLOWNE

Jego elegancja i elokwencja predystynują go do przedstawień kostiumowych. Tymczasem świetnie sprawdza się również w widowiskach rockowych i musicalach familijnych.

Brygida-Turowska-001-ZDJECIE-GLOWNE

Aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Od 2007 związana na stałe z Teatrem Rampa. Jej talent i piękny wokal stale się rozwijają. Świetna zarówno w przedstawieniach kostiumowych, spektaklach dramatycznych…

Daniel-Zawadzki-018-ZDJECIE-GLOWNE

Aktor teatralny i filmowy związany z Rampą od 1999 roku. Wiecznie młody i ciałem i duchem. Dzięki swojej prezencji wygląda rewelacyjnie w każdym kostiumie i w każdym wcieleniu.

Previous Next

Opinie

Od dawna lubię Rampę, ale dotychczas nie uważałam, że jest to teatr zasługujący na 5 gwiazdek. Obok spektakli bardzo dobrych trafiały się te trochę gorsze. Ale po "Jesus Christ Superstar" staję się Waszą fanką nr 1, totalnie bezkrytyczną!

Agata Osmólska

Rapsodia z demonem - najlepsza sztuka na jakiej kiedykolwiek byłam! Nie wiem czemu to było dziś moje pierwsze zderzenie z teatrem Rampa ale czuję, że będę w tym wspaniałym miejscu stałą bywalczynią! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Cudowny spektakl, najwyższy poziom pod każdym względem! Na koniec zabrakło mi solówki "królowej" lecz to tylko taki malutki niedosyt! Fenomenalnie!!! 11/10!!!

Malwina Polak

Jeżeli szukacie ciekawych, mądrych i w dodatku rozspiewanych spektakli dziecięcych, to tylko w Rampie! Widzieliśmy już kilka tytułów. Ostatnio musical "O dwóch takich co ukradli księżyc" urzekł nas inscenizacją i jak zwykle - piosenkami! Z każdego spektaklu mamy program z płytą! Już nie możemy sie doczekać "Wanny Archimedesa" i "Awantury o Basię".

Monika Kowalska

Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowki_logo_2
tiketto_logo4
eBilet_logo_bw_2
Previous Next