A A A

A A A

Mamy propozycję na kontynuowanie Dnia Dziecka w oryginalny sposób. 4 czerwca w niedzielę o godz. 17.00 w naszym teatrze wystąpi japoński dziecięcy zespół Studio MASHU. Ta wyjątkowa formacja taneczna skupia w swoich szeregach dzieci przedszkolne i szkolne kształcone na profesjonalnych tancerzy. Ich celem jest również promocja i rozwój tańca japońskiego oraz zachodniego. Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie! 

W ramach działalności dodatkowej naszego teatru i programu „Otwarta Rampa” 9 czerwca godz. 19.00 w Przestrzeni Eksperymentalnej odbędzie się projekcja filmu Urszuli Nawrot "Umbra". Po pokazie zapraszamy na rozmowę o sposobach radzenia sobie z traumą po doświadczeniach związanych z molestowaniem seksualnym. Gośćmi specjalnymi pokazu będzie reżyserka oraz Maria Dekert - psychoterapeuta, interwent kryzysowy. Spotkanie poprowadzi Bartosz Wieczorek - filozof, organizator przeglądów filmowych. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Zagrany 12 kwietnia "Jesus Christ Superstar" zamknął edycję naszej kultowej rock opery w tym sezonie. Dziękujemy za Państwa aplauz i gorące owacje na stojąco! W przyszłym roku planujemy ponad 20 wystawień także przed Wielkanocą, w której klimat nasz musical idealnie się wpisuje. Dziękujemy wszystkim Widzom, którzy towarzyszyli nam w tym roku i mamy nadzieję, że Ci którzy nie zdążyli obejrzeć naszej inscenizacji, będą mieli taka okazję w przyszłym sezonie.

Uruchomiliśmy już sprzedaż on-line biletów na naszą jesienną premierę musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" na bazie filmu Pedro Almodóvara. Team reżyserski - Jakub Wocial, Santiago Bello, Dominika Łakomska oraz Jan Stokłosa jako kierownik muzyczny - gwarantuje inscenizację na najwyższym poziomie. Będzie to pierwsze polskie wystawienie, a trzecie na świecie, po broadwayowskim i londyńskim. W obsadzie gwiazdy słynnych produkcji musicalowych, m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Dariusz Kordek oraz Paulina Grochowska, Marta Wardyńska czy Michalina Sosna-Wilkońska a także artyści naszych sztandarowych produkcji „Rapsodii...” czy „Jesus Christ Superstar” - Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski. Bilety na spektakle popremierowe 7, 8, 10 i 11 października w zakładce repertuarowej.

W niedzielę 21 maja portal Czasdzieci.pl zorganizował w naszym Teatrze galę finału warszawskiej edycji 4. Festiwalu Literatury dla Dzieci. Wszystko zaczęło się już od godz. 18-tej grą literacką przed Teatrem Rampa, następnie od 18.30 na Scenie Kameralnej została zaprezentowana część artystyczna. Wzięła w niej udział cześć aktorów Teatru Rampa grająca w musicalu "W pogoni za bajką". Aktorzy oraz zaproszeni goście czytali dzieciom wybrane bajki przeplatane piosenkami z tego musicalu. Następnie oraganizatorzy festiwalu zaprosili wszystkie przybyłe dzieci na słodki poczęstunek. Był nim wspaniały tort w kształcie smakowitej książki. Nic więc dziwnego, że Dzieci z radością zabrały się do jej czytania...

Przed nami ostatnie dwa wieczory z "Jesus Christ Superstar" - rock operą wszech czasów! Nasza inscenizacja także w tym roku spotkała się z gorącym przyjęciem publiczności i dziennikarzy. Każdemu spektaklowi towarzyszą owacje i ogromny niedosyt bisów. Dziękujemy naszym Widzom za wspaniały odbiór i nieukrywany zachwyt, zaś wszystkim Artystom za ogromną pracę i skuteczne przekazywanie niezwykłych emocji. Jak mówi jedna z nowych recenzji "Z teatralnego punktu widzenia jest to muzycznie, wokalnie, wizualnie i choreograficznie przedstawienie na najwyższym poziomie". Cieszymy się, że nasz Teatr dostarcza Państwu niezwykłych wrażeń i wzruszeń zwłaszcza w tym szczególnym przedświątecznym okresie.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next