A A A

A A A

Po ponad miesięcznej przerwie na Scenę Kameralną powraca jej najnowsza, bardzo wysoko oceniona przez prasę premiera "Cafe Sax" z piosenkami Agnieszki Osieckiej w reż. Cezarego Domagały. Twórcom i artystom spektaklu udało się oddać atmosferę niezwykłej kawiarni, w której wszyscy bywalcy i goście opowiadając o życiu piosenkami, wciagają Widzów w swoje sprawy i sercowe dylematy. Dzięki nowym interpretacjom takie hity jak m.in. „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „Wielka woda”, „Okularnicy”, „Czy te oczy mogą kłamać?” to nie tylko znane przeboje ale unikalne zwierciadło zycia, w którym każdy może się odnaleźć. Zapraszamy, a dobre miejsca trzeba rezerwować już na czerwiec!

 

1 czerwca nieprzypadkowo zagramy nasze przedstawienie "Dzień dziecka" dodatkowo o godz. 17.30. Mamy nadzieję, że ta pora będzie sprzyjała wspólnemu obejrzeniu tego spektaklu przez dzieci z rodzicami. Tym bardziej, że okazja ku temu jest podwójna - świętowanie Dnia Dziecka z dobrym, zabawnym spektaklem  o tym samym tytule. Jeśli zaś z jakiegoś powodu wyprawa do teatru w tygodniu nie będzie możliwa, to polecamy wcześniejszy zakup biletów na musical familijny "Tajemniczy Ogród" grany w sobotę 3 czerwca o godz. 16-tej.

Przed nami ostatnie dwa wieczory z "Jesus Christ Superstar" - rock operą wszech czasów! Nasza inscenizacja także w tym roku spotkała się z gorącym przyjęciem publiczności i dziennikarzy. Każdemu spektaklowi towarzyszą owacje i ogromny niedosyt bisów. Dziękujemy naszym Widzom za wspaniały odbiór i nieukrywany zachwyt, zaś wszystkim Artystom za ogromną pracę i skuteczne przekazywanie niezwykłych emocji. Jak mówi jedna z nowych recenzji "Z teatralnego punktu widzenia jest to muzycznie, wokalnie, wizualnie i choreograficznie przedstawienie na najwyższym poziomie". Cieszymy się, że nasz Teatr dostarcza Państwu niezwykłych wrażeń i wzruszeń zwłaszcza w tym szczególnym przedświątecznym okresie.

Teatr Rampa już trzeci rok uczestniczy w akcji „Bilet do teatru za 500 groszy”. Ma ona przybliżać teatr publiczny wszystkim obywatelom i uzmysłowiać, że teatr jest miejscem dostępnym, bezpiecznym oraz reagującym żywo na otaczające nas problemy. W ramach tej akcji 13 maja o godz. 19.00 wystawimy w tym roku nasz sztandarowy spektakl muzyczny “Rapsodię z demonem” z największymi przebojami zespołu Queen. Bilet na to widowisko w wyjątkowej cenie 5 PLN będzie można nabyć tylko w kasie naszego teatru 13 maja od godz. 12.15. Każda osoba będzie mogła zakupić jedynie 2 bilety. Serdecznie zapraszamy do kasy Teatru Rampa.

Zagrany 12 kwietnia "Jesus Christ Superstar" zamknął edycję naszej kultowej rock opery w tym sezonie. Dziękujemy za Państwa aplauz i gorące owacje na stojąco! W przyszłym roku planujemy ponad 20 wystawień także przed Wielkanocą, w której klimat nasz musical idealnie się wpisuje. Dziękujemy wszystkim Widzom, którzy towarzyszyli nam w tym roku i mamy nadzieję, że Ci którzy nie zdążyli obejrzeć naszej inscenizacji, będą mieli taka okazję w przyszłym sezonie.

Dziś Międzynarodowy Dzień Teatru, a ponieważ Teatr nie istniałby bez Widza, dlatego serdecznie dziekujęmy wszystkim naszym Widzom, Przyjaciołom i Sympatykom za tworzenie naszej wyjątkowej Widowni Teatru Rampa. Sobie zaś życzymy, abyśmy dla Państwa tworzyli coraz więcej przebojowych spektakli zarówno dla dorosłych jak i dzieci oraz zyskiwali coraz wiekszą sympatię i popularność wśród Warszawiaków.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next