A A A

A A A

W Galerii Malarstwa i Rysunku naszego Teatru otwarta została Międzynarodowa Wystawa Pokonkursowa Rysunku Satyrycznego i Karykatury "WOLNOŚĆ", na której prezentowane są 172 prace 123 autorów z 33 krajów. Zobaczcie ten wspanialy zbiórna naszych stronach przez podany link . I zapraszamy także do osobistej wizyty na Wystawie przed nadchodzącymi spektaklami. Otwarcie Wystawy połączone było z Galą 30-lecia  Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury na Sali Kameralnej. Odbyło się tam m.in uroczyste wręczenie największych nagród polskiej karykatury- ERYKÓW 2015-2016 oraz koncert przyjaciól SPAK . 

Trwają próby oraz pierwsze przymiarki kostiumów do nowej premiery spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reżyserii Agaty Biziuk. Spektakl ten, wystawiany na Dużej Scenie naszego Teatru, będzie przedstawieniem muzycznym, które w pogodny i mądry oraz pomysłowy scenograficznie sposób oswoi dzieci z tematem odchodzenia najbliższych. Okazuje się, że jest sposób, aby ukochane osoby były przy nas zawsze. Premiera już 3 lutego, a bilety są już do rezerwacji i kupienia. Serdecznie polecamy!

U progu Nowego Roku zapraszamy do obejrzenia wczorajszej rozmowy o Teatrze Rampa w TVP3 Warszawa. Zostaliśmy zaproszeni przez program "Warszawski dzień", a o sukcesach i planach naszego teatru opowiadali Pan dyrektor Witold Olejarz oraz szef naszej Sceny Musicalowej Jakub Wocial. Rozmowa rozpoczyna się od 46 minuty programu i jest ilustrowana fragmentami naszych spektakli. https://warszawa.tvp.pl/35440532/02012018

Otworzyliśmy sprzedaż biletów na nową serię wspaniałych przedstawień naszej wersji musicalu Jesus Christ Superstar z Jakubem Wocialem w roli tytułowej. Jest to autorska inscenizacja rock opery wszech czasów, której premiera w 2016 roku odniosła nieprzeciętny sukces zarówno wśród Widzów jak i recenzentów, potwierdzony błyskawiczną wyprzedażą biletów równiez w 2017 roku. Zapraszamy!

Już dziś odbędzie się kolejny pokaz filmowy Kina Rampa pod hasłem: "Kino w teatrze, teatr w kinie". Zapraszamy do poszukiwania teatralnych odniesień w kinie, scenicznego sposobu przekazu w konkretnych tytułach. Czy wiemy ile teatralnych nawiązań oraz kontekstów znajdziemy w filmie? Tym razem wspólnie przeanalizujemy wielokrotnie nagrodzony film Romana Polańskiego "Wenus w futrze" (2013). Spotkanie poprowadzi Dorota Wójtowicz - teatrolog i filmoznawca  Zapraszamy na godz. 19.00 na Scenę Kameralną. Wstęp wolny.

Jeśli podobały się Państwu nasze spektakle i chcielibyście radością ich ogladania obdarować swoich najbliższych, to mamy idealną propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na którykolwiek z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2018. A mamy wśród nich: rock operę Jesus Christ Superstar, musical Kobiety na skraju załamania nerwowego, widowisko muzyczne Rapsodia z demonem, musical o Jimie Morrisonie Jeździec burzy, spektakl muzyczny Cafe Sax z piosenkami Agnieszki Osieckiej.  BILET PODARUNKOWY to wygodny i zawsze trafiony prezent na różne okazje.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next