A A A

A A A

Trwa  przerwa wakacyjna. Aktualnie Biuro Obsługi Widzów i kasa Teatru są nieczynne.Cały czas jednak można zarezerwować lub kupić on-line bilety na spektakle wrześniowe i październikowe - wystarczy wejść w naszą zakładkę repertuarową. Życzymy Państwu udanego odpoczynku oraz wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu :).

Choć sezon grania zakończony, to w różnych zakamarkach teatru w systemie wakacyjnym odbywają sie próby do październikowej praprepremiery polskiej wersji musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego". Na sali eksperymentalnej aktorzy i tancerze ćwiczą układy choreograficzne pod okiem Santiago Bello, na Dużej Scenie próbują muzycy pod kierunkiem Jana Stokłosy, na przemian z aktorami prowadzonymi przez Dominikę Łakomską i Jakuba Wociala. Jednocześnie ruszają przygotowania scenografii wg wcześniej ustalonych projektów. Wszystkim twórcom i wykonawcom gorąco kibicujemy w oczekiwaniu na pierwsze efekty ich pracy.

Na życzenie Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców od początku czerwca trwa rezerwacja i sprzedaż biletów on-line na spektakle wrześniowe w tygodniu adresowane do dzieci szkolnych. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza szkoły do wcześniejszego rezerwowania biletów dla grup zorganizowanych na dogodne terminy. Po wakacjach wolnych miejsc bedzie zdecydowanie mniej...

0tworzyliśmy już sprzedaż on-line biletów na październikowe spektakle "Jeźdźca burzy". Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie widział naszego musicalu o Jimie Morrisonie, to zachęcamy do zarezerwowania sobie na to czasu i zakupu biletów przez nasza zakładkę repertuarową.

Kończą sie już bilety na październikowe terminy musicalu "Kobiet na skraju załamania nerwowego" według filmu Pedro Almodóvara. Jest to nasza pierwsza powakacyjna premiera, która odbędzie się już 6 października. Team reżyserski - Jakub Wocial, Santiago Bello, Dominika Łakomska oraz Jan Stokłosa jako kierownik muzyczny - gwarantuje inscenizację na najwyższym poziomie. W obsadzie gwiazdy scen musicalowych m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Dariusz Kordek a także artyści naszych sztandarowych produkcji „Rapsodii...” i „Jesus Christ Superstar” - Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski. Mamy nadzieję, że tak obiecujący tytuł i obsada, zachęci Państwa do obejrzenia tego musicalu. Życzymy udanych urlopów i do zaobaczenia w Rampie po wakacjach.

W czwartek 8 czerwca rozpoczęły się 4. Prezentacje Form Teatralno-Muzycznych "Dźwięki Słów" w Lublinie. W programie znajdzie się aż 18 najlepszych wydarzeń z teatrów z całej Polski. Jesteśmy dumni, że festiwal otworzył nasz rock musical "Jesus Christ Superstar", który został przyjęty przez   festiwalową publiczność z ogromnym aplauzem i  owacjami na stojąco. Więcej szczegółów na temat udziału artystów Rampy w lubelskim festiwalu znajdziecie tutaj,

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next