A A A

A A A

W październiku wznawiamy naszą muzyczną kawiarnię - Cafe Sax - spektakl z najpiękniejszymi piosenkami do słów Agnieszki Osieckiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Miłosne i nostalgiczne nuty wprowadzą Was pogodnie w aurę złotej jesieni. Bohaterowie spektaklu opowiedzą swoje jakże znajome historie znanymi piosenkami w nowych aranżacjach Pawła Steczka.

W związku z dużą liczbą wystawień "Jesus Christ Superstar" przewidzianych w wiosennym repertuarze, Teatr Rampa postanowił rozszerzyć obecną obsadę tego spektaklu. Ogłaszamy casting na dodatkowych wykonawców ról Jezusa (minimum 26 lat) Judasza (minimum 26 lat) i Piłata (minimum 30 lat). Poszukujemy także kobiet i mężczyzn do zespołu wokalno-tanecznego.

Jakub Wocial - twórca i największa z gwiazd naszej sceny muzycznej, wykonawca wielu polskich i zagranicznych musicali (Upiór w Operze, Taniec Wampirów, Tanz der Vampire, Rebecca, Jerry Springer-The Opera) został uznany za najlepszego wokalistę musicalowego w prestiżowym konkursie XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Cieszymy się tym sukcesem i gratulujemy Laureatowi, zwłaszcza że są to jedyne w Polsce nagrody dla teatralnego środowiska muzycznego. Na naszej scenie Jakuba Wociala można podziwiać jako Mistrza w „Rapsodii z demonem” i Jezusa w „Jesus Christ Superstar”, a od 6 października zobaczycie go w zabawnej roli Sierżanta Peppera w widowisku "Twist and Shout" w reż. Santiago Bello. Zapraszamy!

W listopadzie fantastyczna niespodzianka - gwiazda polskiego teatru - Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i opowie  jej historię… W spektaklu jej autorstwa, przez Nią reżyserowanym zagrają: wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa - Dorota Osińska i sama Joanna Szczepkowska. Premiera planowana jest na 3 listopada 2018. Otworzyliśmy już możliwość kupna biletów na premierę i spektakle popremierowe. Zapraszamy!

Kilka chwil temu zakończyła się prapremiera naszego najnowszego widowiska muzycznego "Twist and Shout" w reżyserii Santiago Bello, z główną rolą Najlepszego Wokalisty Musicalowego 2018 - Jakuba Wociala. Brawom  nie było końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym Widzom za to, że byli z nami w tej ważnej i pięknej chwili, i że tak serdecznie i gromko ocenili naszą twórczość. Za to ze sceny Santiago dziękował najgoręcej. Ukazują się już pierwsze opinie o naszym spektaklu...

Artyści "Twist and Shout" uczestniczyli w specjalnej sesji fotograficznej dla celów promocyjnych. Aktorzy i tancerze pozowali w fantazyjnych stylizowanych na lata 60-te kostiumach projektu Doroty Sabak. Autorką wszystkich zdjęć utrzymanych w czarno-białej konwencji jest Kinga Karpati. Pierwsze efekty sesji możecie już oglądać na naszej stronie internetowej na rotatorach oraz grafikach reklamujących spektakl. Napiszcie, prosimy na naszym fb jak się Wam podobają.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next