A A A

A A A

Dzień po premierze spektaklu "Babcia mówi pa,pa" ruszają warsztaty Klockowe Laboratorium Emocji. Korzystając ze specjalnie opisanych klocków nazywających uczucia, dzieci tworzyć będą unikalną wspólną konstrukcję. Mogą dzięki niej zauważyć, że zarówno nadzieja jak i strata mogą budować, a pomiędzy nimi znajduje się jeszcze wiele innych, emocjonalnych „cegiełek”. Zajęcia rowadzone będą przez Edukacyjny Plac Zabaw KLOCKOWNIA. Bilety prosimy rezerwować wcześniej przez zakładkę z repertuarem.

Rzeczywistość mnoży bodźce, przed którymi nie jesteśmy w stanie uchronić dzieci, możemy jednak wyposażyć je w narzędzia, które pomogą im lepiej zrozumieć siebie, a przez to też innych. Warsztat wykorzystując potęgę dziecięcej wyobraźni i siłę zabawy uwrażliwia na zmiany stanów emocjonalnych i rozwija umiejętność radzenia sobie z emocjami również z tymi trudnymi.

Korzystając ze specjalnie opisanych klocków, często abstrakcyjnie brzmiące słowa o uczuciach - ucieleśnimy wspólną konstrukcją. Tworzymy konstrukcję, w której łatwo zauważyć, że zarówno nadzieja jak i strata nas budują, a pomiędzy nimi znajduje się jeszcze wiele innych, emocjonalnych „cegiełek”. Dzieci będą miały szansę podjąć refleksję nad historią Krzysia - głównego bohatera spektaklu. To zadanie ułatwi nam Komandos, który jako jego wierny towarzysz, zna jego marzenia i obawy.

Warsztat Klockowe Laboratorium Emocji
prowadzony przez Edukacyjny Plac Zabaw KLOCKOWNIA

Bilety w cenie 10 zł od dziecka prosimy rezerwować on line na stronie repertuarowej. Ilość miejsc ograniczona.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next