A A A

A A A

Już po raz trzeci warszawskie instytucje kultury wspólnie promują wydarzenia kulturalne z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Tydzień Dziecka”.Przed nami 16 dni wypełnionych ciekawymi koncertami, spektaklami, warsztatami, wystawami i piknikami w 11 dzielnicach Warszawy. Nasz teatr zaprezentuje 1 i 2 czerwca najnowszy dziecięcy tytuł "Babcia mówi pa, pa" oraz znany już zabawny spektakl muzyczny "Dzień dziecka" 9 i 10 czerwca. Liczymy na to, że z „Tygodnia Dziecka” skorzystają również osoby, które na co dzień nas nie odwiedzają, a dzięki tej akcji staną się naszymi wiernymi i stałymi Widzami. 

To kolejna tego typu akcja w Warszawie, w której udział biorą aż 34 instytucje kultury. Propozycje dają gwarancję najwyższej jakości pod względem programu, miejsca i wartości edukacyjnych - zostały przygotowane przez najlepszych artystów, pedagogów i animatorów. Dzięki wspólnej mapie wydarzeń odbiorcy mają łatwy dostęp do informacji, nie muszą się martwić o konieczność poszukiwania i wyboru odpowiedniej propozycji dopasowanej specjalnie do potrzeb dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. 

„Tydzień Dziecka” to inicjatywa instytucji kultury należących do sieci ADESTE. Nie byłaby możliwa bez wsparcia Biura Kultury m.st. Warszawy, dla którego rozwój publiczności (audience development) jest strategicznym priorytetem w ramach Programu Rozwoju Kultury w Warszawie do roku 2020.

Zobacz harmonogram Tygodnia Dziecka...

 

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next