A A A

A A A

Teatr Rampa już trzeci rok uczestniczy w akcji „Bilet do teatru za 500 groszy”. Ma ona przybliżać teatr publiczny wszystkim obywatelom i uzmysłowiać, że teatr jest miejscem dostępnym, bezpiecznym oraz reagującym żywo na otaczające nas problemy. W ramach tej akcji 13 maja o godz. 19.00 wystawimy w tym roku nasz sztandarowy spektakl muzyczny “Rapsodię z demonem” z największymi przebojami zespołu Queen. Bilet na to widowisko w wyjątkowej cenie 5 PLN będzie można nabyć tylko w kasie naszego teatru 13 maja od godz. 12.15. Każda osoba będzie mogła zakupić jedynie 2 bilety. Serdecznie zapraszamy do kasy Teatru Rampa.

W tegorocznej akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego weźmie udział 97 teatrów z 38 polskich miast, a więc o siedem teatrów więcej niż w roku ubiegłym. Zmieni się także nieco formuła samego świętowania. Sprzedaż biletów za okrągłe 5 złotych – prowadzona tylko w kasach teatrów – rozpocznie się 13 maja, a spektakle będą wystawiane przez cały tydzień – aż do 20 maja. Symbolicznym zakończeniem tygodniowego święta będzie zaproszenie widzów do wspólnego teatralnego spacerowania w ramach projektu „Spacerowników teatralnych”, który swój początek miał także przed dwoma lata z okazji obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Proponowane trasy spacerów mają zachęcać mieszkańców poprzez swoją niekonwencjonalną i atrakcyjną formułę do zwiedzania i poznawania teatralnej – historii miast (więcej na www.spacerownikteatralny.pl).

Szczegółowe informacje na temat wszystkich granych w ramach akcji spektakli dostępny będzie od 13 kwietnia na przygotowanej z tej okazji stronie-kalendarzu www.dzienteatrupublicznego.pl oraz na stronie Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next