A A A

A A A

Trwa sprzedaż biletów na nową serię wspaniałych przedstawień naszej wersji musicalu Jesus Christ Superstar z Jakubem Wocialem w roli tytułowej. Jest to autorska inscenizacja rock opery wszech czasów, której premiera w 2016 roku odniosła nieprzeciętny sukces zarówno wśród Widzów jak i recenzentów, potwierdzony błyskawiczną wyprzedażą biletów również w 2017 roku. A wszystko za sprawą wyjątkowych emocji i przeżyć jakich dostarcza ta rockowa pasja. Zapraszamy!

Za nami premiera spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reż. Agaty Biziuk.  Wypadła wspaniale. Cieszymy się z wypełnionej sali a jesze bardziej z gromkich i niekończących się braw dla Reżysera, innych Twórców oraz Wykonawców. Na popremierowym bankiecie odbieraliśmy wiele gratulacji; największym zaskoczeniem dla Widzów, zwłaszcza tych najmłodszych, okazał się mocny, rokowy band, który tutaj gra na żywo. Chwalono imponującą scenografię i wiele scen, wśród których największe wrażenie zrobiła chyba kraina Pegazów. Dlaczego? Przyjdźcie i zobaczcie sami, zapraszamy! Następne spektakle od 6 kwietnia.

12 lutego w ramach projektu "Kino w teatrze, teatr w kinie" po raz kolejny zapraszamy do wspólnego poszukiwania teatralnych odniesień w kinie i scenicznych środków wyrazu w konkretnych tytułach. Tym razem zaprezentujemy film "Dogville" – oryginalne i budzące wiele emocji dzieło Larsa von Triera z 2003 roku. Spotkanie poprowadzi Dorota Wójtowicz - teatrolog i filmoznawca. Zapraszamy na godz. 19.00. Wstęp wolny.

Przed nami weekend z musicalem "Kobiety na skraju załamania nerwowego" w reż. Dominiki Łakomskiej. Zapraszamy na ten roztańczony i zabawny spektakl, który świetnie rozbawi zdystansowane do siebie kobiety i dużo nauczy ciekawych kobiecej natury mężczyzn. A może to znakomity pretekst, aby na weekend "przedłużyć" Święto Zakochanych? Zostały już ostatnie bilety na niedzielę. Zapraszamy!

W Galerii Malarstwa i Rysunku naszego Teatru otwarta została Międzynarodowa Wystawa Pokonkursowa Rysunku Satyrycznego i Karykatury "WOLNOŚĆ", na której prezentowane są 172 prace 123 autorów z 33 krajów. Zobaczcie ten wspanialy zbiórna naszych stronach przez podany link . I zapraszamy także do osobistej wizyty na Wystawie przed nadchodzącymi spektaklami. Otwarcie Wystawy połączone było z Galą 30-lecia  Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury na Sali Kameralnej. Odbyło się tam m.in uroczyste wręczenie największych nagród polskiej karykatury- ERYKÓW 2015-2016 oraz koncert przyjaciól SPAK . 

W naszym kinie - "Kino w Teatrze, Teatr w Kinie" - w najbliższy poniedziałek 29 stycznia o godz. 19.00 zaprezentujemy "Mulholland Drive"- niezwykły film jednego z największych filmowców świata - Davida Lyncha, twórcy słynnego "Miasteczka Twin Peaks". W głosowaniu krytyków organizowanym przez telewizję brytyjską BBC "Mulholland drive" uznany został w 2016 roku za najlepszy film XXI wieku. A zatem jest to film, który trzeba znać! Dajemy na to szansę i zapraszamy. Wstęp wolny.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next