A A A

A A A

DZIŚ GRAMY RAPSODIĘ PO RAZ 100 ! Dziś nasz repertuarowy hit "Rapsodia z demonem" z przebojami Queen zagramy już po raz setny! Bądźcie z nami w ten wyjątkowy wieczór. A z okazji dojścia do tej wspaniałej setki gratulujemy wszystkim twórcom i wykonawcom, dzięki którym przedstawienie to bije rekordy popularności. Dziękujemy również, a moze przede wszystkim, naszej wspaniałej Widowni, trzydzistu tysiącom Widzów, bez których ten sukces by nie zaistniał ! I zapraszamy na dalszy ciag tego niezwykłego artystycznego zjawiska!

Teatr Rampa ogłasza casting do swojej najnowszej premiery opartej na przebojach zespołu THE BEATLES pt. „TWIST AND SHOUT”. Prapremiera zaplanowana jest na 6 października 2018*. Reżyseria i choreografia SANTIAGO BELLO, kierownictwo muzyczne JAN STOKŁOSA. Więcej informacji w rozwinięciu.

Specjalnie dla współpracujących z nami szkół dajemy możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na szkolne spektakle dziecięce grane już w nowym roku szkolnym (wrzesień, październik). Rezerwacja będzie możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w kasie - już od 10 maja. Możliwośc ta dotyczy spektakli: „Awantura o Basię” 18, 19, 20 września o godz. 11.00, „Dzień Dziecka” 27, 28 września o godz. 10.00 oraz „Babcia mówi pa,pa” 17, 18, 19 października o godz. 11.00. Bilety na te przedstawienia zarezerwowane i w całości opłacone do 15 czerwca zyskują specjalną zniżkę first minute.

Od 30 maja w naszej Galerii Sztuki zagości nowa i bardzo nietypowa wystawa pt. "Dużo rzeczy" przygotowana i prezentowana we współpracy z Narodowym Muzeum Techniki. Wystawa prezentuje 40 wybranych obiektów z kolekcji muzeum w formie plakatów. To barwne obrazy przedstawiające wybrane osiągnięcia techniki w niekonwencjonalny, czasem zabawny sposób. To gra skojarzeń i zabawa słowem, jak w przypadku kultowego motocykla Sokół 500 czy popularnej Osy. Wszak Kos - to nie tylko ptak, a Komar - nie tylko nielubiany insekt. Technika może być zabawna, kolorowa i ciekawa. Zapraszamy na wystawę, aby się o tym przekonać.

Przed naszymi dorosłymi Widzami ostatnia okazja, by na własne oczy zobaczyć "Jak Nanną swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła". Ta niezwykle zabawna i nieco pikantna komedia obyczajowa w reżyserii Grzegorza Mrówczyńskiego z przymrużeniem oka opowiada o weneckich kurtyzanach, które ze swej profesji uczyniły sposób na zdobycie majątku i statusu. Choć na scenie królują piękne kobiety, to panowie w tym spektaklu zapewniają najlepszą zabawę. Komu udało sie na te ostatnie spektakle kupić bilet- ma tą zabawę zapewnioną. Pozostalych niestety już nie możemy zaprosić- wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Zakończyliśmy sprzedaż biletów za 300 groszy w ramach tegorocznej akcji Dnia Teatru Publicznego. W Teatrze Rampa przedstawimy dziś widzom nasz najnowszy musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego" który zagramy o godz.19.00. Przed naszym Teatrem w kolejce, pomimo upalu i starsznej "patelni", zgromadziło się przed 11.00 ponad 150 Widzów (patrz zdjecie w dalszej częśći wiadomości). Jest nam bardzo miło, ze tak wielu zechciało wybrać się po bilety na ten- wspaniały zresztą- musical. Dziękujemy za zainteresowanie i wierność.  Sprzedaliśmy 309 miejsc oraz 22 wejściowki. Czekamy wieczorem, na spektaklu.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next