A A A

A A A

W naszym repertuarze w najbliższych dniach dominować będą kolejne przedstawienia "Twist and Shout" z 28 największymi przebojami The Beatles, Gorące reakcje publiczności na dotychczasowych spektaklach, jej entuzjastyczne opinie i -zapewne-późniejsze rekomendacje oraz niezwykle pochlebne recenzje spowodowały, że wszystkie bilety na najbliższe przedstawienia listopadowe i prawie wszystkie na grudniowe są już wyprzedane. Dla zawiedzionych pociecha- otworzyliśmy już sprzedaż biletów na 4 kolejne spektakle w styczniu, tuż po Nowym Roku. Zapraszamy!

 

Dziś w Galerii Malarstwa Rampa przed wieczornym spektaklem "EVY" obędzie się wernisaż malarstwa Marzenny Ewy Groszewskiej - miłośniczki świata fantastycznego, mistycznego. Jej malarstwo jest pełne zmysłów i tajemniczych treści. Odcina nas od świata realnego a fantazja i realizm współistnieją i przenikają się nawzajem. Wybrane prace zobaczyć można również na naszej stronie w zakładce Galeria Sztuki.

(...) Porywająca choreografia, genialne aranżacje i przejmujące wykonania legendarnych przebojów The Beatles, ciekawe, zaskakujące kreacje aktorskie..." - tego typu stwierdzenia przeważają wśród artykułów, jakie pojawiają się po premierze "Twist and Shout". Uznanie dla naszego nowego widowiska muzycznego potwierdza zainteresowanie naszych widzów, którzy wystawiają nam najlepsze opinie owacjami na stojąco. Jeśli jednak chcieliby Państwo poznać glosy z prasy, wszystkie dotychczasowe recenzje sa dostępne tutaj.

Jeśli nasze spektakle podobają się Państwu i chcielibyście  ofiarować w prezencie  wieczór w Teatrze Rampa w prezencie swoim bliskim, to mamy dla Was idealną propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na dowolny tytuł z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2019. Warto o nim pamiętać, myśląc już o podarunkach mikołajkowych i świątecznych. Bilet ten można kupić od razu poprzez naszą stronę - szczegóły w dalszym tekście. + Zachęcamy do zakupu!

Gromkimi brawami, na stojąco dziękowali dziś nasi Widzowie Dorocie Osińskiej i Joannie Szczepkowskiej oraz towarzyszącym im Muzykom za pierwszy spektakl "Evy" - muzycznej opowieści o amerykańskiej wokalistce Evie Cassidy. Wcielająca się w nią Dorota Osińska przechodzi chyba wszelkie oczekiwania, uzmysławiając swym głosem jak mocno muzyka może się wkradać w głębię ludzkich uczuć... Tego się czywiście nie da opowiedzieć, to trzeba usłyszeć i przeżyć. Zapraszamy. Bilety na spektakle grudniowe "Evy" są jeszcze dostępne. 

Bilet za 100 groszy na Święto 100.lecia Niepodległej Polski. Pozdrawiamy Was serdecznie w dniu Narodowego Święta. I ogłaszamy promocję świąteczną- każdy bilet zakupiony w dniu 11 listopada daje prawo do dodatkowego nabycia biletu za 100 groszy na dowolny spektakl naszego Teatru grany od 1 stycznia do 30 marca, w tym na oczekiwane przedstawienia musicalu Jesus Christ Superstar. Szczegółowe warunki realizacji tej promocji określone zostały w jej regulaminie, który publikujemy w dalszej części tej wiadomości-czytaj dalej+ .

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next