A A A

A A A

Została już właśnie otwarta rezerwacja i sprzedaż biletów na spektakle dziecięce na pierwszy kwartał nadchodzącego roku. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej - zakładka repertuar. Szczególną atrakcja nadchodzących miesięcy na scenie dzieciecej i familijnej będzie "Babcia mówi pa,pa" Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej. Jest to  autorski spektakl familijny, który w niebanalny i zabawny sposób pomaga dzieciom osobiście odkrywać ważne prawdy i oswoić się z tematem przemijania.

Nowy cykl filmowy "KINO RAMPA: Kino w teatrze, teatr w kinie" jest rodzajem artystycznej incepcji. Czy wiemy ile w kinie jest teatru? Jak często się do niego odnosi, w nim dzieje i z niego korzysta? Wspólnie z Widzami poszukamy związków i współpracy pomiędzy tymi sztukami. Ile w filmie kontekstów teatralnych? Gdzie znajdziemy ukryte motywy teatru lub teksty sztuk? Aby to zobaczyć zapraszamy na kolejny pokaz -tym razem głośnego filmu "Truman show", który przewidziany jest na poniedziałek 27 listopada.  Wstęp wolny, czekamy na Państwa.

Kończą się już bilety na nasze grudniowe wydarzenia cykliczne, które od lat cieszą sie uznaniem Widzów. Mowa tu o Wieczorze Sylwestrowym 31 grudnia, w ramach którego w tym roku pokażemy Państwu najnowszy musical "Kobiety na skraju załamania nerwowego". Po spektaklu zapraszamy Widzów spektaklu  na zabawę sylwestrową przy muzyce na żywo.  Natomiast 17 grudnia wielbicielom głosu i charyzmy Edyty Geppert polecamy jej recital pełen znanych oraz nowszych utworów. Serdecznie zapraszamy na ostatnie wolne miejsca.

Rozpoczęły się pierwsze próby do nowej premiery spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reżyserii Agaty Biziuk. Spektakl ten będziemy oglądać już po Nowym Roku na Dużej Scenie naszego teatru. Będzie to wyjątkowe muzyczne przedstawienie, które w zabawny i pomysłowy scenograficznie sposób zaznajamia dzieci z tematem odchodzenia bliskich osób, które mogą być przy nas zawsze. Premiera po Nowym Roku a bilety są już dostępne do rezerwacji i sprzedaży.

Wczoraj w Kościele Św. Elżbiety w Powsinie podczas Mszy Pogrzebowej pożegnaliśmy Ś.P Marka Frąckowiaka - naszego teatralnego Kolegę, wybitnego aktora i wspaniałego człowieka. Dzisiaj jego prochy zostaną złożone na cmentarzu w Podkowie Leśnej. Chociaż jego zawodową karierę wypełniał film, to - jak sam mówił – dopiero w teatrze czuł, że żyje pełnią życia. Jesteśmy dumni z tego, że od 2001 roku był częścią naszego teatru, tworząc niezapomniane kreacje w wielu spektaklach. Zaledwie kilkanaście dni temu, 29 października odbył się ostatni "Jeździec burzy" z jego udziałem, na którym publiczność obdarowała go szczególnymi owacjami na stojąco...

Sukcesywnie napływają recenzje dziennikarzy po naszej ostatniej, październikowej  prapremierze. Pozytywne głosy zyskał nowatorski pomysł na inscenizację, doskonała strona wokalna i muzyczna przedstawienia i wyśmienicie zagrane role charakterystycznych, tak różnych od siebie kobiet. Choreografia wypełniająca przestrzeń sceniczną także powiększyła grono fanów naszego teatru. Wszystkim artystom gratulujemy, czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było!" - pisze gazeta.pl Zachęcamy do śledzenia recenzji i publikacji na temat premiery, najciekawsze zamieszczamy poniżej.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next