A A A

A A A

Jakub Wocial - twórca i największa z gwiazd naszej sceny muzycznej, wykonawca wielu polskich i zagranicznych musicali (Upiór w Operze, Taniec Wampirów, Tanz der Vampire, Rebecca, Jerry Springer-The Opera) został uznany za najlepszego wokalistę musicalowego w prestiżowym konkursie XII Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Cieszymy się tym sukcesem i gratulujemy Laureatowi, zwłaszcza że są to jedyne w Polsce nagrody dla teatralnego środowiska muzycznego. Na naszej scenie Jakuba Wociala można podziwiać jako Mistrza w „Rapsodii z demonem” i Jezusa w „Jesus Christ Superstar”, a od 6 października zobaczycie go w zabawnej roli Sierżanta Peppera w widowisku "Twist and Shout" w reż. Santiago Bello. Zapraszamy!

W listopadzie fantastyczna niespodzianka - gwiazda polskiego teatru - Joanna Szczepkowska zabierze Widzów Sceny Kameralnej naszego Teatru w świat piosenek amerykańskiej piosenkarki Evy Cassidy i opowie  jej historię… W spektaklu przez Nią reżyserowanym  zagrają: wspaniała aktorka i wokalistka Teatru Rampa - Dorota Osińska i sama Joanna Szczepkowska. Premiera planowana jest na 3 listopada 2018. Sprzedaż biletów rozpoczęliśmy wlaśnie dziś. Zapraszamy.

Trwają intensywne próby muzyczne, choreograficzne i aktorskie do naszej kolejnej musicalowej premiery! Będzie to "Twist and shout" z 28 przebojami legendarnego zespołu The Beatles! Reżyserię oraz choreografię całości z hiszpańskim entuzjazmem tworzy choreograf i tancerz Santiago Bello, a ponadczasowe przeboje usłyszymy w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy. Na scenie znajdą się m.in wybitne osobowości musicalu, doskonale znane już naszym Widzom: Paulina Janczak, Małgorzata Regent, Anna Sztejner, Natalia Piotrowska, Sebastian Machalski, Jakub Wocial. (pełna obsada - patrz opis spektaklu). Trzymamy kciuki za wszystkich artystów.

 

W październiku wznawiamy naszą Cafe Sax - muzyczną  kawiarnię- spektakl z najpiękniejszymi piosenkami do słów Agnieszki Osieckiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Miłosne i nostalgiczne nuty wprowadzą Was pogodnie w atmosferę złotej jeszcze jesieni. Zapraszamy na pierwsze przedstawienia w tym sezonie- 17, 18,19 i 21 października. Bilety czekają.

Artyści "Twist and Shout" uczestniczyli w specjalnej sesji fotograficznej dla celów promocyjnych. Aktorzy i tancerze pozowali w fantazyjnych stylizowanych na lata 60-te kostiumach projektu Doroty Sabak. Autorką wszystkich zdjęć utrzymanych w czarno-białej konwencji jest Kinga Karpati. Pierwsze efekty sesji możecie już oglądać na naszej stronie internetowej na rotatorach oraz grafikach reklamujących spektakl. Napiszcie, prosimy na naszym fb jak się Wam podobają.

Nasz aktor Leszek Abrahamowicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską w krótkometrażowym filmie pt. „Techno” w reż. Tadeusza Łysiaka. Film ten był prezentowany na Polish Short Film Festival Awards 2018 w Las Vegas. Naszemu koledze partnerowała w tym filmie m.in. Danuta Stenka. Jeszcze raz gratulujemy i nominacji i przyznanej nagrody na jakże ważnym dla filmowców i aktorów Festiwalu Polskiego Filmu Krótkometrażowego w USA.

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next