A A A

A A A

Wielka radość! Czworo wspaniałych Wykonawców z naszych spektakli muzycznych: "Rapsodia z Demonem", "Jesus Christ Superstar" i z "Kobiet na skraju załamania nerwowego" otrzymało właśnie nominacje do prestiżowych Teatralnych Nagród Muzycznych 2018:  Ewelina Kruk w kategorii Najlepsza Tancerka (formy pozaklasyczne), Natalia Piotrowska w kategorii Najlepsza Wokalistka Musicalowa, Santiago Bello -Najlepszy Tancerz (formy pozaklasyczne) i Jakub Wocial - Najlepszy Wokalista Musicalowy. My, co prawda, od dawna wiemy, że należą Oni do najlepszych, miło jednak ze znajduje to potwierdzenie w obiektywnych, fachowych ocenach. Serdecznie gratulujemy!

Bilety 20 zł taniej na 2 tytuły grane we wrześniu. Specjalne dla fanów oraz nowych widzów na wrześniowe terminy wypełnionego hiszpańskimi rytmami musicalu "Kobiety na skraju załamania nerwowego" oraz widowiska "Rapsodia z demonem" z największymi przebojami Queen proponujemy bilety na bardzo dobre miejsca w cenach o 20 zł taniej od ceny internetowej (90 zamiast 110 i 60 zamiast 80). Promocja obejmuje zakup dowolnej liczby biletów i twać będzie prawie całe wakacje - bo aż do 25 sierpnia. Aby skorzystać przejdź do repertuaru.

“Wola zginęła” - wystawa fotografii autorstwa Michała Bojary będzie prezentowana w sierpniu i wrześniu w Galerii Teatru Rampa. Wystawa jest upamiętnieniem ważnego dla historii Warszawy wydarzenia jakim była Rzeź na Woli. Była ona realizacją rozkazu Adolfa Hitlera odnośnie zgładzenia Warszawy i jej mieszkańców. W dniach 5–7 sierpnia 1944r. na Woli zamordowano od 30 tys. do 65 tys. polskich mężczyzn, kobiet i dzieci. Była to prawdopodobnie największa jednorazowa masakra ludności cywilnej dokonana w Polsce w czasie II wojny światowej. Jej echa odnajdziemy w wielkoformatowych fotografiach analogowych młodego artysty, który pragnął je w ten twórczy sposób upamiętnić. Przejdź do Galerii Sztuki

Drodzy Widzowie, uprzejmie informujemy, że w związku z zakończonym sezonem teatralnym Kasa Biletowa będzie nieczynna do 3 września. Biuro Obsługi Widza pracuje do końca czerwca. Bilety na wrześniowe i październikowe spektakle są dostępne cały czas przez naszą stronę internetową, w zakładce repertuar. Zachęcamy do korzystania z tej formy nabywania biletów.  Do zobaczenia w nowym sezonie.

Czy można być na przedstawieniu, nie będąc w teatrze? Okazuje się że tak! Taką możliwość daje 3. Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych, który odbywa się w dniach 13-15 lipca br. w Warszawie. W piątek 13 lipca spektakle z Węgier, Wielkiej Brytanii i Słowacji były prezentowane w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa. W sobotę i niedzielę 14-15 lipca dalsza część przeglądu przeniesie się na Rynek Nowego Miasta. Ta barwna i zaskakująca impreza stwarza całym rodzinom niebywałą okazję oglądania z bliska artystów z różnych krajów, w których tradycje ulicznego teatru lalkowego są wciąż żywe. Zobacz harmonogram festiwalu.

16 i 17 czerwca Teatr Rampa zakończył sezon znanymi i lubianymi piosenkami z tekstami Agnieszki Osieckiej. Widzowie usłyszeli i zobaczyli je w niezwykłym spektaklu muzycznym "Cafe Sax" w reż. Cezarego Domagały. 16 czerwca wystąpili Katarzyna Kozak, Małgorzata Duda-Kozera, Julian Mere i Robert Kowalski (na zdjęciu na górze strony), natomiast 17 czerwca zagrali Dorota Osińska, Michalina Brudnowska, Piotr Furman i Mieczysław Morański. Obydwie obsady zostały nagrodzone przez widzów gromkimi brawami. Podobnie oklaskiwano autora nowych aranżacji - Pawła Steczka i reżysera przedstawienia. Legendarna i pełna poezji kawiarenka zaprasza Państwa od nowego sezonu.

 


Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next