A A A

A A A

Instrukcja zakupu KARTY STAŁEGO WIDZA przez Internet:

1/ Naciśnij link KUP KARTĘ STAŁEGO WIDZA.

2/ Na planszy wyszukaj kwadrat z odpowiadającą Ci kategorią cenową KARTY STAŁEGO WIDZA: 300 zł lub 180 zł i zaznacz swój wybór.

Pomocne wyjaśnienie: pierwszych 25 kwadratów na planszy połączonych jest z możliwością zakupu Karty Platynowej po 300 zł.Kolejnych 25- Karty złotej po 180 zł.

Proszę nie zwracać uwagi na wpisana nad planem widowni datą oraz nazwą sali - nie są to dane powiązane z transakcją i nie mają żadnego znaczenia. Są one stalym elementem posiadanego przez nas modułu sprzedażowego. Każdy zakup dokonany za pośrednictwem tego modułu dotyczy Karty Stałego Widza i wybieranych następnie, zgodnie z regulaminem Karty, spektakli z repertuarów Teatru do dnia 30 06 2016

3/ Kup KARTĘ STAŁEGO WIDZA zgodnie z instrukcją zakupu biletu przez internet.

4/ Po dokonaniu transakcji skontaktuj się telefonicznie z Biurem Organizacji Widowni (tel. 22 679 89 76) celem dokonania rezerwacji miejsca na pierwszym wybranym spektaklu.

5/ Po wydrukowaniu potwierdzenia transakcji należy przedstawić go w kasie teatru (najpóźniej przed realizacją pierwszej rezerwacji) celem otrzymania KARTY STAŁEGO WIDZA. Konieczne jest przedstawienie dokumentu tożsamości osoby uwidocznionej na potwierdzeniu transakcji i potwierdzenie odbioru podpisem.

REGULAMIN KARTY STAŁEGO WIDZA (.pdf)

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next