A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Previous Next

Aktualności

19 01 Klockowe laboratorium emocji

Dzień po premierze spektaklu "Babcia mówi pa,pa" ruszają warsztaty Klockowe Laboratorium Emocji. Korzystając ze specjalnie opisanych klocków nazywających uczucia, dzieci tworzyć będą unikalną wspólną konstrukcję. Mogą dzięki niej zauważyć, że zarówno nadzieja jak i strata mogą budować, a pomiędzy nimi znajduje się jeszcze wiele innych, emocjonalnych „cegiełek”. Zajęcia rowadzone będą przez Edukacyjny Plac Zabaw KLOCKOWNIA. Bilety prosimy rezerwować wcześniej przez zakładkę z repertuarem.

Czytaj więcej...
18 01 Nowe warsztaty dyskusyjne

Już od 4 lutego zapraszamy na 2 warsztaty związane z tematyką przedstawienia "Babcia mówi pa, pa". Pierwsze to zajęcia dla dzieci pt. „Czy wszystko przemija?” prowadzone przez Joannę Imienowską, drugie osobne dla rodziców „Jak rozmawiać z dziećmi o śmierci” prowadzone przez psycholog Joannę Kantor-Martynuskę. Warsztaty odbywać się będą po spektaklu i będą dodatkowo płatne. Zachęcamy do uczestnictwa, ponieważ temat odchodzenia najbliższych poruszany otwarcie z dziećmi może być szansą na wzmacnianie rodzinnych więzi w trudnych sytuacjach. 

Czytaj więcej...
26 12 Weekend z Nosorożcem i Wróblem!

W ostatni przed feriami zimowymi weekend familijny pragniemy gościć w Rampie najmłodszych Widzów, którzy chcieliby rozweselić pewnego smutnego zwierzaka. Chodzi o głównego bohatera bajki muzycznej "Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?". Widownia Sceny Kameralnej przy tej historii zawsze  pełna jest  przedszkolaków, które bardzo chcą wiedzieć na czym polegał pech owego Nosorożca? Jego przyjaciel - bardzo towarzyski i przebojowy Wróbel szybko rozrusza i rozśpiewa nawet najbardziej nieśmiałego Widza.  Zapraszamy 13 i 14 stycznia.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next