A A A

A A A

Scena duża

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

12 04 Spektakle z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca nieprzypadkowo zagramy dodatkowo  spektakl "Dzień dziecka" specjalnie o godz. 17.30. Mamy nadzieję, że ta pora będzie sprzyjała wspólnemu obejrzeniu tego spektaklu przez dzieci z rodzicami. Tym bardziej, że okazja ku temu jest podwójna - świętowanie Dnia Dziecka z dobrym, zabawnym spektaklem  o tym samym tytule. Jeśli zaś z jakiegoś powodu wyprawa do teatru w tygodniu nie będzie możliwa, to polecamy wcześniejszy zakup biletów na musical familijny "Tajemniczy Ogród" grany w sobotę 3 czerwca o godz. 16-tej.

08 03 Rusza II Turniej Wypowiedzi Satyrycznej

Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy, Impresariat Artystyczny Sursum Artes i Teatr Rampa są organizatorami nowego, międzyszkolnego konkursu estradowego „Turniej Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha”. Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich szkół Warszawy i Mazowsza oraz osób dorosłych. Zawodnicy szkolni będą się mierzyli w konkurencjach: piosenki satyrycznej, monologu kabaretowego oraz występu grupy kabaretowej. Jurorami konkursu są m. in. reżyser Krzysztof Jaślar i satyryk Tomasz Jachimek. Zgłoszenia przyjmujmowane są do dnia 21 kwietnia. Półfinały turnieju odbędą się w poniedziałki 8 i 15 maja w Teatrze Rampa, a finał 10 czerwca będzie widowiskiem plenerowym przed Teatrem Rampa.

Czytaj więcej...
06 02 Teatr Rampa to miejsce przyjazne dziecku!

Nasz Teatr został jednym z laureatów XV edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku 2016 w kategorii Miejsce Przyjazne Dziecku. Jest to konkurs organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka z myślą o instytucjach kultury oraz miejscach rozrywki dla rodzin z dziećmi. O przyznaniu wyróżnienia zaważyła bogata oferta repertuarowa spektakli dla dzieci w różnym wieku oraz edukacyjne inicjatywy naszego teatru jak warsztaty czy lekcje teatralne. Bardzo cieszymy się z tej nagrody, dzięki której Teatr Rampa może używać marki "Miejsce Przyjazne Dziecku". Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którym także zawdzięczamy ten zaszczytny tytuł.

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
tiketto_logo4
Previous Next