A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

09 09 Premiera TM Tintilo

W sobotę 8 września odbyła się premiera nowego musicalu dla dzieci pt. "OTO OLIVER TWIST". Spektakl na motywach powieści Charlesa Dickensa w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej przygotował Teatr Muzyczny TINTILO. Twórcy zapewnili Młodym Widzom pomysłową scenografię, piękną muzykę, nowoczesną choreografię, a młodzi aktorzy wyraziste kreacje postaci. Wszystko to atrakcyjnym, nowoczesnym wydaniu z nutą angielskiego szyku. Ogladając to barwne i roztańczone przedstawienie, można by przypuszczać, że gdyby Dickens żył w XX wieku, tworzyłby  musicale dla dzieci. Dlaczego? Warto to sprawdzić osobiście!

Czytaj więcej...
17 09 Awantura o nową Basię

Już jutro wznawiamy po wakacjach musical familijny "Awantura o Basię" w reż. Cezarego Domagały. W naszej adaptacji słynnej książki Kornela Makuszyńskiego w 3 pierwszych spektaklach wystąpią zupełnie nowe Basie. We wtorek 18 września swoją premierę będzie miała Pola Giejbatow (mała Basia) i Dominika Łuniewska (nastoletnia Basia). Nowym wykonawczyniom życzymy powodzenia i tłumu widzów. Zapraszamy kolejne roczniki szkolnych widzów na to ponadczasowe przedstawienie, które daje mnóstwo tematów do rozmów nie tylko o lekturze ale i o samym teatrze.

17 09 Pierwsze spektakle weekendowe

Wrzesień to nie tylko szkoła i obowiązki ale i początek wspólnych z dziećmi weekendów. Z nami możecie pomóc wejść dzieciom w trudny etap szkolny i podejść do niego z humorem. Idealny do tego jest nasz zabawny spektakl muzyczny "Dzień dziecka", którym otwieramy także nasze weekendy familijne. Warto wcześniej zarezerwować sobie na nie czas i bilety. Zwłaszcza, że po spektaklach sobotnio-niedzielnych na dzieci czekają bardzo ciekawe warsztaty dyskusyjne. Zapraszamy!

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next