A A A

A A A

Scena duża

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Previous Next

Aktualności

09 01 Uruchamiamy kolejne rezerwacje

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych widzów, już 16 stycznia o godz. 12.00 uruchomimy możliwość rezerwacji bietów grupowych na kwiecień, maj i czerwiec. Łączy się to oczywiście z opublikowaniem na naszej stronie repertuaru do końca tego sezonu. Zapraszamy - zwłaszcza grupy szkolne - do wyszukiwania interesujących je spektakli oraz do rezerwowania biletów przez naszą stronę w korzystniejszej cenie.

10 01 Zaproś Babcię i Dziadka do Rampy

Lubimy, kiedy Dziadkowie zabierają Wnuki do domu czy do kina. Proponujemy jednak, aby w najbliższy Weekend Familijny to Wnuki zaprosiły swoją ukochaną Babcię i ukochanego Dziadka na wzruszający musical familijny "Awantura o Basię" wg znanej powieści Kornela Makuszyńskiego. Gramy go dokładnie w Dzień Babci i Dziadka - 21 i 22 stycznia o godz 16.00. Zarówno przed jak i po spektaklu zapraszamy i Dzieci i Dorosłych do naszej kawiarenki na przepyszne desery w sensownych cenach. Warto spędzić te wyjątkowe popołudnia łączące Dziadków, Rodziców i Dzieci w naszym teatrze.

02 11 ZAPRASZAMY NA STYCZEŃ, LUTY I MARZEC

Na pierwsze miesiące nadchodzącego roku przygotowaliśmy wiele spektakli dziecięcych, w tym również tych dedykowanych zorganizowanym grupom szkolnym. Rozpocżeliśmy już sprzedaż biletów na weekendowe spektakle familijne na styczeń oraz rezerwację i sprzedaż biletów na spektakle szkolne na styczeń, luty i marzec. Serdecznie zapraszamy. Przypominamy zarazem, że rezerwacji dokonywać można bezpośrednio na naszych stronach internetowych (zakładka: repertuar) bez konieczności telefonowania do kasy. Bilety sprzedawanę tą drogą są o ok. 10% tańsze.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowkilogojpg
tiketto_logo4
eBilet_logo_b-w
Previous Next