A A A

A A A

Scena duża

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Previous Next

Aktualności

29 10 Oliver Twist w listopadowy weekend

Końcówka października i początek listopada to zdecydowanie czas musicalu "OTO OLIVER TWIST" na motywach powieści Dickensa w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej. Ten nowy tytuł TM Tintilo będzie wystawiany w ramach najbliższego Weekendu Familijnego. Twórcy zapewnili  Widzom pomysłową scenografię, piękną muzykę, nowoczesną choreografię a młodzi aktorzy wyraziste kreacje bohaterów. Wszystko to w atrakcyjnej fabule z nutą kryminalnej intrygi. Polecamy to roztańczone a jednocześnie skłaniające do refleksji przedstawienie jako pretekst do  rozmów z dziecmi o ich relacjach z rówieśnikami.

17 10 "Babcia mówi pa,pa" na Festiwalu Korczak

Dziś nasz spektakl "Babcia mówi pa,pa" został pokazany w ramach XXII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2018. W tym prestiżowym przeglądzie biorą udział zaproszone spektakle z całej Polski a także innych krajów. Przedstawienia ocenia Jury składające się z profesjonalnych recenzentów oraz dzieci. Mamy nadzieję, że nasz spektakl spodoba się wszystkim jurorom. Zaraz po spektaklu artyści odpowiadali na pytania małych Widzów. Cały Festiwal potrwa do 19.10, a jego propozycje można oglądać w różnych teatrach Warszawy. Program festiwalu

Czytaj więcej...
08 10 Nasz spektakl zdobył nagrodę Słonecznika

Wczoraj portal czasdzieci.pl rozstrzygnął konkurs Słoneczniki 2018, przyznając nominowanym wydarzeniom nagrody w 6 kategoriach. Na uroczystej Gali w Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie nasz spektakl "Babcia mówi pa, pa" otrzymał nagrodę w kategorii SZTUKI WIZUALNE – rozwijanie inteligencji wizualno-przestrzennej. Statuetkę Złotego Słonecznika odebrał dyrektor artystyczny Cezary Domagała w towarzystwie Joanny Górniak - odtwórczyni roli Babci w nagrodzonym przedstawieniu. Dziękujemy Widzom, którzy głosowali na spektakl "Babcia mówi pa,pa", a tych, którzy go jeszcze nie obejrzeli, zapraszamy od 16 października.

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next