A A A

A A A

Scena duża

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Wanna Archimedesa

Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Previous Next

Aktualności

06 02 Teatr Rampa to miejsce przyjazne dziecku!

Nasz Teatr został jednym z laureatów XV edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku 2016 w kategorii Miejsce Przyjazne Dziecku. Jest to konkurs organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka z myślą o instytucjach kultury oraz miejscach rozrywki dla rodzin z dziećmi. O przyznaniu wyróżnienia zaważyła bogata oferta repertuarowa spektakli dla dzieci w różnym wieku oraz edukacyjne inicjatywy naszego teatru jak warsztaty czy lekcje teatralne. Bardzo cieszymy się z tej nagrody, dzięki której Teatr Rampa może używać marki "Miejsce Przyjazne Dziecku". Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którym także zawdzięczamy ten zaszczytny tytuł.

29 01 "Dzień Dziecka" w Ogólnopolskim Konkursie

W niedzielę 29 stycznia nasz spektakl "Dzień dziecka" w reż. Jerzego Jana Połońskiego oglądało 6 recenzentów z Komisji Artystycznej 23. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Przedstawienie zostało zgłoszone i zakwalifijkowane do tego konkursu jeszcze przed końcem ubiegłego roku. Dziękujemy wszystkim aktorom, którzy jak zwykle dali z siebie wszystko. Czy "Dzień dziecka" oczaruje członków komisji, tak jak zwykle oczarowuje dzieci? Tego jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że spontaniczne, wesołe reakcje dziecięcej publiczności mogą dużo oceniającym podpowiedzieć. Trzymamy kciuki za nasz spektakl!

09 01 Uruchamiamy kolejne rezerwacje

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych widzów, już 16 stycznia o godz. 12.00 uruchomimy możliwość rezerwacji bietów grupowych na kwiecień, maj i czerwiec. Łączy się to oczywiście z opublikowaniem na naszej stronie repertuaru do końca tego sezonu. Zapraszamy - zwłaszcza grupy szkolne - do wyszukiwania interesujących je spektakli oraz do rezerwowania biletów przez naszą stronę w korzystniejszej cenie.

SCENA KAMERALNA

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
ewejsciowkilogojpg
tiketto_logo4
eBilet_logo_b-w
Previous Next