A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

23 05 Małe Basie już wyrosły z "Awantury..."

Małe, zdolne dziewczynki grające małe Basie w naszym musicalu familijnym "Awantura o Basię" rosną jak na drożdżach i dlatego w przyszłym sezonie będą już za duże do tej roli. Dziś na scenie uroczyście żegnamy Zuzię Jopę, a w czwartek Zuzię Kordowską. Obydwie dziewczynki grały u boku zawodowych aktorów aż 2 sezony. Dziękujemy im za to i mamy nadzieję, że pozostaną stałymi Widzami naszego Teatru. Kto wie, może kiedyś wygrają casting do innego spektaklu już jako dorosłe osoby?

Czytaj więcej...
09 05 superpromocja na bilety na spektakle powakacyjne - teraz taniej

Specjalnie dla współpracujących z nami szkół dajemy możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na szkolne spektakle dziecięce grane już w nowym roku szkolnym (wrzesień, październik). Rezerwacja będzie możliwa za pośrednictwem naszej strony internetowej lub w kasie - już od 10 maja. Możliwośc ta dotyczy spektakli: „Awantura o Basię” 18, 19, 20 września o 11.00, „Dzień Dziecka” 27, 28 września o 10.00 oraz „Babcia mówi pa,pa” 17, 18, 19 października o 11.00. Bilety na te przedstawienia zarezerwowane i w całości opłacone do 15 czerwca korzystają ze specjalnej zniżki first minute.

Czytaj więcej...
21 05 Weekend z Calineczką

Czy chcecie zobaczyć gdzie mieszkała Calineczka i jakie miała przygody? Jeśli tak, zapraszamy na najbliższe sobotnio-niedzielne spektakle "Calineczki" w reż. Witolda Mazurkiewicza. Niezwykła scenografia pokaże dzieciom świat z perspektywy głównej bohaterki, a zaskakujące kostiumy innych postaci sprawią, że mali widzowie jeszcze lepiej zrozumieją odczucia i decyzje samej Calineczki. Rolę tytułową zagra i pięknie wyśpiewa Dorota Osińska. Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy spektakl, na którym nie tylko dzieci ale i dorośli mogą poczuć się małymi widzami. 

SCENA KAMERALNA

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next