A A A

A A A

Scena duża

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

19 06 "Awantura o (nowe) Basie"

11 czerwca odbył się casting dla kandydatek do głównej roli Basi Bzowskiej w musicalu familijnym „Awantura o Basię” na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego. Przesłuchania, którym przewodniczył reżyser Cezary Domagała odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: 5-7 lat oraz 15-18 lat. Wiemy już, że reżyser dokonał wyboru dwóch dziewczynek do roli małej Basi oraz trzech dziewcząt, które będą grały nastoletnią Basię. Nowe aktorki zobaczymy już w nowym sezonie, w "Awanturze..." granej 18, 19, 20 września. Zapraszamy!

Czytaj więcej...
18 06 "Tajemniczy ogród" zakończył sezon dla dzieci

16 i 17 czerwca o godz. 16.00 zakończyliśmy cykl weekendów familijnych w tym sezonie rodzinnym musicalem "Tajemniczy ogród" wg zaliczanej do klasyki powieści Frances Hodgson Burneet. Barwny i ciekawy musical familijny w reż. Cezarego Domagały zachęca do dyskusji o roli marzeń i wytrwałości w życiu. W sobotnio-niedzielnych spektaklach w roli Colina wystąpił Michał Karwowski, którego warto zobaczyć w dynamicznej roli Krzysia w naszym najnowszym tytule dziecięcym "Babcia mówi pa,pa". Na to i inne przedstawienia zapraszamy od września!

13 06 Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych

Czy można być na przedstawieniu, nie będąc w teatrze? Okazuje się że tak! Taką możliwość daje 3. Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych, który odbędzie się w dniach 13-15 lipca br. w Warszawie. W piątek 13 lipca spektakle z Węgier, Wielkiej Brytanii i Słowacji będą prezentowane w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa. W sobotę i niedzielę 14-15 lipca dalsza część przeglądu przeniesie się na Rynek Nowego Miasta. Ta barwna i zaskakująca impreza stwarza całym rodzinom niebywałą okazję oglądania z bliska artystów z różnych krajów, w których tradycje ulicznego teatru lalkowego są wciąż żywe. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next