A A A

A A A

Scena duża

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

Previous Next

Aktualności

08 10 Nasz spektakl zdobył nagrodę Słonecznika

Wczoraj portal czasdzieci.pl rozstrzygnął konkurs Słoneczniki 2018, przyznając nominowanym wydarzeniom nagrody w 6 kategoriach. Na uroczystej Gali w Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie nasz spektakl "Babcia mówi pa, pa" otrzymał nagrodę w kategorii SZTUKI WIZUALNE – rozwijanie inteligencji wizualno-przestrzennej. Statuetkę Złotego Słonecznika odebrał dyrektor artystyczny Cezary Domagała w towarzystwie Joanny Górniak - odtwórczyni roli Babci w nagrodzonym przedstawieniu. Dziękujemy Widzom, którzy głosowali na spektakl "Babcia mówi pa,pa", a tych, którzy go jeszcze nie obejrzeli, zapraszamy od 16 października.

Czytaj więcej...
02 10 Powrót tajemniczej Babci...

Od 16 października zapraszamy na wznowienie muzycznego spektaklu familijnego "Babcia mówi pa, pa" w reż. Agaty Biziuk. To przedstawienie  nie tylko podoba się naszym małym Widzom, ale również zebrało bardzo pozytywne recenzje. Jak pisze Newsweek "przez dwie godziny wędrujemy wspólnie z bohaterami przez fascynujące światy" a wrażeń dopełniają "piękne kostiumy" i "znakomita glamrockowa muzyka". Gdzie ta wędrówka zaprowadzi głównych bohaterów -  Krzysia i Komandosa, i co ma do tego Babcia? Przyjdźcie i spawdźcie to osobiście!

26 09 Przyjdźcie rozweselić Nosorożca!

Już w październiku powraca ulubiony tytuł najmłodszych - spektakl muzyczny "Kto z was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca" w adaptacji i reżyserii Cezarego Domagały. Tytułowy bohater bardzo chciałby latać. Jego przyjaciel - Wróbel próbuje pomóc mu w spełnieniu tego marzenia. Czy Nosorożec wreszcie wzbije się w górę? Tego dzieci i dorośli  dowiedzą się z przedstawienia, podczas którego zapewniamy również zaskakujące interakcje aktorów z widzami. Po spektaklu proponujemy warsztaty filozoficzne inspirujące dzieci do samodzielnego formułowania myśli i logicznych wniosków.

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next