A A A

A A A

Scena duża

Oto Oliver Twist

Najnowszy musical Teatru Muzycznego TINTILO na motywach powieści Charlesa Dickensa.

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Previous Next

Aktualności

02 07 Tintilo przygotowuje nową premierę

W naszym teatrze trwają próby choreograficzne i aktorskie do wrześniowej premiery musicalu dla dzieci "OTO OLIVER TWIST". Spektakl na motywach powieści Charlesa Dickensa „Oliver Twist” w adaptacji i reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej przygotowuje Teatr Muzyczny TINTILO. Mimo tego, że historia adaptowanej powieści rozgrywa się w mrocznych realiach XIX-wiecznej Anglii, twórcy obiecują Młodym Widzom humor, piękną muzykę i taniec a nawet...  dreszczyk emocji. Wszystko to w jak zwykle atrakcyjnym, nowoczesnym wydaniu z nutą angielskiego szyku.

Czytaj więcej...
18 06 "Tajemniczy ogród" zakończył sezon dla dzieci

16 i 17 czerwca o godz. 16.00 zakończyliśmy cykl weekendów familijnych w tym sezonie rodzinnym musicalem "Tajemniczy ogród" wg zaliczanej do klasyki powieści Frances Hodgson Burneet. Barwny i ciekawy musical familijny w reż. Cezarego Domagały zachęca do dyskusji o roli marzeń i wytrwałości w życiu. W sobotnio-niedzielnych spektaklach w roli Colina wystąpił Michał Karwowski, którego warto zobaczyć w dynamicznej roli Krzysia w naszym najnowszym tytule dziecięcym "Babcia mówi pa,pa". Na to i inne przedstawienia zapraszamy od września!

13 06 Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych

Czy można być na przedstawieniu, nie będąc w teatrze? Okazuje się że tak! Taką możliwość daje 3. Międzynarodowy Festiwal Ulicznych Teatrów Lalkowych, który odbywa się w dniach 13-15 lipca br. w Warszawie. W piątek 13 lipca spektakle z Węgier, Wielkiej Brytanii i Słowacji są prezentowane w Parku Wiecha przed Teatrem Rampa. W sobotę i niedzielę 14-15 lipca dalsza część przeglądu przeniesie się na Rynek Nowego Miasta. Ta barwna i zaskakująca impreza stwarza całym rodzinom niebywałą okazję oglądania z bliska artystów z różnych krajów, w których tradycje ulicznego teatru lalkowego są wciąż żywe. Zobacz harmonogram festiwalu.

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next