A A A

A A A

Scena duża

W pogoni za bajką

Oryginalny polski musical familijny z  muzyką Piotra Rubika. Zderzenie bohaterów wielu znanych bajek i zabawna roszada konwencji

Babcia mówi pa, pa

Najnowsza premiera Teatru Rampa, nagrodzona sztuka Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej już w repertuarze.

Awantura o Basię

Musical familijny na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego

Tajemniczy ogród

Musical familijny według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett

O dwóch takich co ukradli księżyc

Musical familijny o przygodach bliźniaków Jacka i Placka, którzy opuścili dom w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia

Pinokio

Musical familijny według znanej powieści Carlo Collodiego o niezwykłych perypetiach drewnianego pajacyka

Previous Next

Aktualności

18 04 Weekend z niezwykłymi zwierzętami!

Przed nami kolejny familijny weekend skierowany do najmłodszych Widzów. Czekamy na odważne przedszkolaki, które chciałyby pocieszyć pewnego smutnego zwierzaka. Chodzi o głównego bohatera bajki muzycznej "Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca?". Zapewniamy, że podczas tego spektaklu widownia zamieni się w gwarne i dosyć ruchliwe miejsce. Dlaczego? Otóż przyjaciel Nosorożca - bardzo towarzyski i przebojowy Wróbel rozrusza i rozśpiewa nawet najbardziej nieśmiałego Małego Widza. Zapraszamy 21 kwietnia o godz. 11.00 i 16.00 oraz 22 kwietnia o godz. 16.00

18 04 Casting dla chłopców

Poszukujemy utalentowanych wokalnie i aktorsko chłopców w wieku od 8 do 11 lat (niskiego wzrostu) do najnowszej produkcji Teatru Muzycznego TINTILO pt. „Oliver Twist”. Zapraszamy na casting, który odbędzie się 24 kwietnia (wtorek) w Teatrze Rampa o godz. 16.00 w Sali Klubowej (wejście służbowe). Zainteresowanych prosimy o przygotowanie krótkiej piosenki i tekstu. Wszystkich kandydatów prosimy o wcześniejsze przesłanie swojego zdjęcia (cała sylwetka).

Czytaj więcej...
12 04 Kraina dziecięcej filozofii zaprasza

Czy chcesz aby Twoje Dziecko poznało tajniki logicznego myślenia i sztuki dyskutowania pod okiem wykwalifikowanych pedagogów? Jeśli tak, zapraszamy do Krainy Filozofii stworzonej z dziećmi w naszym teatrze. Tylko u nas po spektaklu „Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca” przedszkolaki mogą uczestniczyć w niezwykłej podróży od ciekawości, przez marzenia aż do krainy wyobraźni z odrobiną filozofii. Zorganizowane na kanwie spektaklu warsztaty filozoficzne to wspólne myślenie, stawianie pytań i poszukiwanie odpowiedzi. Na zajęcia należy wykupić dodatkowe bilety.

Czytaj więcej...

SCENA KAMERALNA

Kto z Was chciałby rozweselić pechowego Nosorożca

Dynamiczna, wypełniona piosenkami i ruchem opowieść o nosorożcu, który bardzo chciał latać

Calineczka

Bajka muzyczna wg znanej baśni Andersena w niezwykłej scenografii

Dzień dziecka

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA WYJĄTKOWY „DZIEŃ DZIECKA” - MUZYCZNY SPEKTAKL NAPISANY DLA NASZEGO TEATRU PRZEZ ZNANEGO ARTYSTĘ KABARETOWEGO TOMASZA JACHIMKA.

Previous Next
Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next