A A A

A A A

Warsztaty dyskusyjne

30 wrzesień 17:00

Scena kameralna

Ilość pozostałych miejsc 120

Formularz rezerwacji

Cena biletu: 30 PLN
Cena biletu opiekuna: 2 PLN

Należność ogółem: 0 PLN

Termin płatności: 07.09.2018

Do zapłacenia przelewem na numer konta: 46 2130 0004 2001 0241 8309 0003

Bilety na spektakle we wrześniu i październiku zarezerwowane i w całości opłacone do 15.06. korzystają ze zniżki specjalnej w wysokości 8 zł od biletu. Zniżka ta uwidacznia się po wyborze na tym panelu, powyżej opcji; bilet grupowy i jest automatycznie uwzględniana w wyświetlonej sumie należności do zapłaty. Po 15.06 nieopłacona rezerwacja zostaje automatycznie anulowana a możliwość uzyskania zniżki bezpowrotnie wygasa.

Dane rezerwującego

Dane do faktury

Sprawdź repertuar teatru

Sprawdź nasz repertuar i zaplanuj wizytę w Rampie!

Interesuje Cię to, jakie repertuary teatrów oferuje miasto Warszawa? Chcesz się przekonać, co grają dobre teatry i zaplanować rozrywkę dla siebie oraz swoich bliskich? Koniecznie sprawdź, co przygotowała dla Ciebie Rampa! Choć nie czeka tu na Ciebie repertuar teatrów rozmieszczonych na terenie całej stolicy, a tylko jednego (naszego), to w przypadku Teatru Rampa „tylko” zamienia się w „aż”. Dlaczego? Ponieważ nasz teatr w Warszawie wystawia aż 300 spektakli w ciągu sezonu. Do południa (dla rodzin oraz młodszych Widzów) oraz wieczorem (dla widzów dorosłych). Dla każdego coś interesującego!

Sprawdź repertuary teatrów i zarezerwuj bilet

Rampa, podobnie jak najlepsze teatry na świecie, oferuje dużą różnorodność spektakli. W każdym sezonie na naszych Widzów czeka kilka ekscytujących premier, ale i trochę ponadczasowej klasyki. Gramy zarówno na dużej scenie, jak i tej kameralnej, a nasze spektakle chętnie wychodzą poza sztampę i utarte schematy.

Pinokio, adaptacja musicalu broadwayowskiego, a może spektakl muzyczny na podstawie piosenek Agnieszki Osieckiej? U nas wszystko jest możliwe! Jedyne, co musisz zrobić, by przenieść się do tego magicznego świata to… zarezerwować lub od razu kupić bilet. Proste, prawda? Odwiedź najbardziej przyjazny teatr w Warszawie i odkryj nowy wymiar sztuki, za każdym razem z odrobinę innej perspektywy.

Chcesz porównać naszą ofertę z innymi? Zerknij zatem na repertuar teatrów warszawskich i podejmij decyzję świadomie!

Radio Wawa_czarn_biale_v2
british_council_logo_bw
ewejsciowkilogojpg
eBilet_logo_b-w
rsm-logo
tiketto_logo4
Previous Next