A A A

A A A

Opis

 

 

Jeśli podobały się Państwu nasze spektakle i chcielibyście radością ich ogladania obdarować swoich najbliższych, to mamy idealną propozycję. Jest to OTWARTY BILET PODARUNKOWY dla 2 osób na którykolwiek z naszych spektakli repertuarowych granych do końca maja 2018. A mamy wśród nich: rock operę Jesus Christ Superstar, musical Kobiety na skraju załamania nerwowego, widowisko muzyczne Rapsodia z demonem, musical o Jimie Morrisonie Jeździec burzy, spektakl muzyczny Cafe Sax z piosenkami Agnieszki Osieckiej.  BILET PODARUNKOWY to wygodny i zawsze trafiony prezent, idealny także pod choinkę.

 

Jak kupić OTWARTY BILET PODARUNKOWY:


  • OTWARTY BILET PODARUNKOWY kosztuje 200 zł i daje możliwość zarezerwowania 2 wybranych miejsc na dowolnie wybranym spektaklu Teatru Rampa granym do końca maja 2018, w miarę dostępności miejsc w chwili dokonywania rezerwacji.

  • OTWARTY BILET PODARUNKOWY można kupić online http://bit.ly/biletotwarty bądź w kasie Teatru Rampa. Można go także zamówić mejlowo lub telefonicznie opłacając przelewem przesłanym na konto Teatru. 

  • Kasjerka wyda blankiet Biletu Podarunkowego lub Teatr wyśle go pocztą na adres wskazany w zamówieniu i/lub w treści przelewu

  • Obdarowana osoba musi dokonać rezerwacji wybranego spektakl pod nr tel. 22 679 89 76 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Potwierdzeniem skutecznej rezerwacji jest otrzymany numer rezerwacji na dany spektakl, który koniecznie należy wpisać na blankiet Biletu Podarunkowego. We własnym interesie rezerwujacy powinien również zapisać na blankiecie tytuł wybranego spektaklu oraz jego datę i godzinę.

  • Obdarowana osoba musi zgłosić się do kasy w dniu spektaklu najpóźniej 20 minut przed jego rozpoczęciem, aby kasjerka wpisała na blankiet Biletu Podarunkowego rząd i miejsce z danej rezerwacji i tym samym potwierdziła jej ważność.

  • BILET PODARUNKOWY zakupiony w kasie podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od daty zakupu wyłacznie na podstawie paragonu fiskalnego. Należnosć opłacona kartą zwracana jest na kartę. Bilet zakupiony korespondencyjnie podlega zwrotowi w wypadku odesłania go na adres Teatru w 14 dni od daty zakupu wraz z pisemnym żądaniem zwrotu, który dokonany być może tylko na konto, z którego nastąpiła płatność. Przy zwrocie należności potrącana jest opłata manipulacyjna w wysokości 20 % cen Biletu

  • BILET PODARUNKOWY ZAKUPIONY online nie podlega zwrotowi.
  • Za niewykorzystany w odpowiednim terminie BILET PODARUNKOWY nie przysługuje zwrot pieniędzy, bez względu na przyczyny niewykorzystania. Termin ważności biletu nie podlega prolongacie.

  

 

Spektakle

Ekscytujące przedstawienia teatralne? W Teatrze Rampa czeka na Ciebie moc emocji

Każdego sezonu na deskach naszego Teatru pojawiają się nowe sztuki teatralne. Spektakle odgrywamy aż 300 razy w sezonie. Dla Ciebie, Drogi Widzu, oznacza to jedno: mnóstwo artystycznych przeżyć – dla widzów starszych, ale i dla całej rodziny. Odkryj, jakie przedstawienia teatralne czekają na Ciebie w tym sezonie.

Wyjątkowe sztuki teatralne dla dorosłych i dla dzieci

Naszą domeną są przede wszystkim musicale. Spektakularne widowiska muzyczne, inspirowane sztukami prosto z kultowego Broadwayu, a także muzyką ikon popkultury – choćby The Doors czy Queen… Właśnie w ten sposób podbiliśmy serca mieszkańców miasta stołecznego Warszawa. Ale nie tylko. Goszczą u nas widzowie z całej Polski, doceniając przyjazną atmosferę i sztukę przez duże „S”, podaną bez zadęcia i zbędnego patosu.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym sezonie

Repertuar Rampy to przedstawienia teatralne o szerokim spectrum tematycznym. Od komedii, przez adaptacje broadwayowskiej klasyki, aż po autorskie sztuki teatralne. Grane z pasją i troską o każdy detal. Wbiją Cię w fotel i zapewnią niezapomnianą zabawę. Taką, która pozostanie z Tobą na długo po tym, jak opuścisz już mury Rampy.

Premiery dla dzieci i dorosłych oraz klasyki – spektakle, które przez lata zapracowały sobie na miano kultowych… to wszystko czeka na Ciebie w Teatrze Rampa, powtórzmy – 300 razy w sezonie.