Poszukujemy producentki/producenta do koordynowania procesu powstawania naszych spektakli i projektów. Zapraszamy do składania aplikacji – oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę od 1 września.

Zakres obowiązków:
– opracowywanie, monitorowanie i rozliczanie budżetów produkcyjnych realizowanych spektakli i projektów
– tworzenie harmonogramów produkcji, współpraca z realizatorami
– przygotowanie i realizacja procesu produkcji i eksploatacji spektakli oraz innych wydarzeń teatru we współpracy z zespołem technicznym i artystycznym.
– przygotowywanie umów z realizatorami i twórcami we współpracy z prawniczką i dyrekcją teatru
– poszukiwanie koproducentów, współtworzenie wniosków o dofinansowanie, wspieranie budżetowego rozwoju projektów
– reprezentowanie teatru w koprodukcjach i negocjacjach produkcyjnych i finansowych z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie w zakresie zarządzania, produkcji, administracji)
– obsługa programów informatycznych dot. planowania i budżetowania
– znajomość języka angielskiego
– sumienność, asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
– gotowość do pracy w systemie zadaniowym, elastyczność
– co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie na pełny etat (początkowo umowa o pracę na okres próbny), dające możliwość współtworzenia i rozwijania Teatru Rampa na Targówku, łączącego misję aktywizacji kulturalnej prawobrzeżnej Warszawy z inteligentną rozrywką.
– wynagrodzenie: ok. 5300 – 6000 zł brutto miesięcznie
– wsparcie w rozwijaniu kompetencji i kreatywną atmosferę pracy.

Zgłoszenia zawierające CV, krótki list motywacyjny i ewentualne referencje należy przesyłać do
1 sierpnia 2022 roku na adres: sekretariat@teatr-rampa.pl
tytułując mail REKRUTACJA PRODUKCJA i uwzględniając klauzulę o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji prowadzonej przez Teatr Rampa na Targówku z siedzibą przy ul. Kołowej 20 w Warszawie”.