Zespół

Aktorki i aktorzy

Współpracują

Aleksandra Banaszek Krzysztof Bartłomiejczyk Santiago Bello Monika Bestecka Wiktoria Białecka Maria Bijak Jarosław Boberek Dominik Bobryk Arkadiusz Borzdyński Marta Burdynowicz Leszek Bzdyl Sara Celler-Jezierska Andrzej Chudy Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz Krzysztof Cybulski Michał Cyran Andrzej Danieluk Alina Dołżikowa Basia Domagała Paweł Erdman Agnieszka Fajlhauer Zuzanna Fijewska-Malesza Basia Giewont Patryk Gładyś Joanna Górniak Aleksandra Gotowicka Patrycja Grzywińska Ilona Gumowska Karolina Gwóźdź Oskar Hamerski Michał Juraszek Emilian Kamiński Filip Karaś Michał Karwowski Natalia Kielan Julia Kołodziejak Agata Kołodziejczyk Julia Komorowska Andrzej Konopka Jarosław Korzonek Katarzyna Koziorz Jowita Kropiewnicka Ewelina Kruk Kamil Krupicz Natalia Kujawa Maja Kwiatkowska Agata Łabno Marek Lipski Dominika Łuniewska Sebastian Machalski Bartłomiej Magdziarz Małgorzata Majerska Agnieszka Makowska Zuzanna Makowska Urszula Mańkowska Kacper Matula Łukasz Mazurek Jakub Mędrzycki Michał Meyer Paweł Mielewczyk Kuba Molęda Aleksandra Morawska Kamil Mróz Maciej Nerkowski Przemysław Niedzielski Agnieszka Niemiec Andrzej Niemirski Karol Osentowski Dorota Osińska Paweł Pabisiak Maciej Pawlak Natalia Piotrowska-Paciorek Michał Piotrowski Mateusz Płocha Maciej Podgórzak Marta Podobas Gabriela Pogorzelska Maria Przeździęk Anna Pupek Pola Radoń Dominik Rybiałek Mariya Severilova Mateusz Stasiulewicz Anna Stela Emilia Stepanczenko-Stolorz Jan Stokłosa Wojciech Stolorz Janusz Szydłowski Jakub Szyperski Łukasz Talik Mateusz Trzmiel Paweł Tucholski Zuzanna Wąsiewicz Jakub Wocial Iwo Woźniak Wojciech Wysocki Katarzyna Zarychta Zazulin-Janik Zazulin

Dyrekcja

Dyrektor
Michał Walczak
sekretariat@teatr-rampa.pl

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Programowych
Łukasz Strzelczyk
sekretariat@teatr-rampa.pl

Główna Księgowa
Beata Andrzejewska
beata.andrzejewska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679-11-10

 

 

 

Specjalistka ds. administracyjnych / sekretariat
Maja Śmigielska
maja.smigielska@teatr-rampa.pl
+ 48 573 801 011

Zespół artystyczny

Kierowniczka Muzyczna 
Marta Zalewska
marta.zalewska@teatr-rampa.pl

Koordynatorka Pracy Artystycznej
Lidia Grzędzińska
lidia.grzedzinska@teatr-rampa.pl
+48 573 801 014

p.o. Koordynatorki Pracy Artystycznej
Marzena Gryzińska-Czura
marzena.gryzinska@teatr-rampa.pl
+ 48 573 801 003

Inspicjentki
Agnieszka Korczak, Anna Zentala

Dział produkcji scenicznej i eksploatacji

Kierowniczka Działu Produkcji Scenicznej i Eksploatacji
Agata Jagniątkowska
agata.jagniatkowska@teatr-rampa.pl

Kierownik Sceny
Maciej Niedziałek
maciej.niedzialek@teatr-rampa.pl
+48 573 801 013

Kierownik Sekcji Audio-Video
Szymon Górzyński
szymon.gorzynski@teatr-rampa.pl

Kierownik Pracowni Oświetleniowej
Michał Głaszczka
michal.glaszczka@teatr-rampa.pl

Specjalistka Rzemiosł Teatralnych – Realizatorka oświetlenia i video
Alina Dołżikowa
alina.dolzhikova@teatr-rampa.pl

Realizator Światła
Jacek Kaczmarczyk

Realizatorzy Dźwięku
Mikołaj Skalski, Piotr Zaczek

Montażyści dekoracji
Wojciech Fuśnik, Robert Grabowski, Witold Kubik, Patryk Niedziałek, Michał Olędzki

Garderobiane
Barbara Ciarkowska, Jolanta Wieczorek

Charakteryzatorki
Marta Ciosek, Martyna Domozych-Tylicka

Dział finansowo-księgowy

Zastępca Głównej Księgowej
Jarosław Zawadzki
jaroslaw.zawadzki@teatr-rampa.pl
+48 573 801 007

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Zofia Cichocka
zofia.cichocka@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.104

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Natalia Niedzieska
natalia.niedzieska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.215

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Wanda Przywoźna
wanda.przywozna@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.114

Dział komunikacji i promocji

Główna Specjalistka ds. komunikacji i promocji
Małgorzata Ciemniewska
malgorzata.ciemniewska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w. 103

Główny Specjalista ds. komunikacji i promocji
Kontakt dla mediów
Michał Bigoraj
michal.bigoraj@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679-50-51 w. 145

Grafik
Artur Konicz
artur.konicz@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679-50-51 w. 107

Zespół ds. obsługi i rozwoju publiczności

Specjalistka ds. rozwoju publiczności
Iwona Stefankowska
iwona.stefankowska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 89 76, +48 573 801 004

Specjalistka ds. rozwoju publiczności
Anna Chocholska
anna.chocholska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 89 76, +48 573 801 004

Dział administracji

Kierownik Administracyjny
Jacek Strus
jacek.strus@teatr-rampa.pl
+48 573 801 010

Główna Specjalistka ds. zamówień publicznych
Eliza Parol
eliza.parol@teatr-rampa.pl
+48 573 801 008

Specjalistka ds. administracyjnych
Aneta Karczmarczyk
aneta.karczmarczyk@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51

Pracownice i Pracownicy Obsługi
Izabela Cieślak, Anna Kucińska, Iwona Surkont, Sylwia Zwierzyńska, Maciej Baranowski, Krzysztof Kozera, Adam Wielgo

Dział animacji i projektów

Kierowniczka Działu Animacji i Projektów
Katarzyna Szumlas
katarzyna.szumlas@teatr-rampa.pl
+48 573 801 015

Projekt Otwarta Rampa
Joanna Górniak
joanna.gorniak@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.133

Kierownik produkcji

Kierownik Produkcji Teatralnej
Grzegorz Rychlik
grzegorz.rychlik@teatr-rampa.pl

Kadry

Główna Specjalistka ds. Kadr
Małgorzata Piątek-Roman
malgorzata.piatek-roman@teatr-rampa.pl
+48 573 801 006

Archiwum Teatralne

Główna Specjalistka ds. Archiwum Teatralnego
Danuta Rynkun
danuta.rynkun@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.143

Teatr Rampa na Targówku
ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa
telefon: 22 679 50 51, 22 679 50 52
e-mail: teatr@teatr-rampa.pl

Newsletter Rampy

Instytucja Kultury Miasta Stołecznego Warszawy