Zespół

Aktorki i aktorzy

Współpracują

Aleksandra Banaszek Krzysztof Bartłomiejczyk Santiago Bello Monika Bestecka Wiktoria Białecka Maria Bijak Jarosław Boberek Dominik Bobryk Arkadiusz Borzdyński Marta Burdynowicz Sara Celler-Jezierska Andrzej Chudy Krzysztof Cybulski Michał Cyran Andrzej Danieluk Basia Domagała Paweł Erdman Zuzanna Fijewska-Malesza Barbara Gąsienica-Giewont Patryk Gładyś Joanna Górniak Aleksandra Gotowicka Patrycja Grzywińska Karolina Gwóźdź Michał Juraszek Filip Karaś Natalia Kielan Julia Kołodziejak Agata Kołodziejczyk Julia Komorowska Katarzyna Koziorz Jowita Kropiewnicka Ewelina Kruk Kamil Krupicz Natalia Kujawa Maja Kwiatkowska Agata Łabno Marek Lipski Dominika Łuniewska Sebastian Machalski Bartłomiej Magdziarz Małgorzata Majerska Agnieszka Makowska Zuzanna Makowska Urszula Mańkowska Kacper Matula Łukasz Mazurek Michał Meyer Paweł Mielewczyk Kuba Molęda Aleksandra Morawska Kamil Mróz Maciej Nerkowski Przemysław Niedzielski Agnieszka Niemiec Karol Osentowski Dorota Osińska Paweł Pabisiak Maciej Pawlak Natalia Piotrowska-Paciorek Maciej Podgórzak Marta Podobas Gabriela Pogorzelska Maria Przeździęk Anna Pupek Pola Radoń Dominik Rybiałek Mariya Severilova Mateusz Stasiulewicz Anna Stela Jan Stokłosa Wojciech Stolorz Jakub Szyperski Łukasz Talik Paweł Tucholski Zuzanna Wąsiewicz Jakub Wocial Iwo Woźniak Katarzyna Zarychta

Dyrekcja

Dyrektor
Michał Walczak
sekretariat@teatr-rampa.pl

Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjno-Programowych
Łukasz Strzelczyk
sekretariat@teatr-rampa.pl

Główna Księgowa
Beata Andrzejewska
beata.andrzejewska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679-11-10

 

 

Asystentka Dyrektora
Marzena Gryzińska
marzena.gryzinska@teatr-rampa.pl
+ 48 573 801 003

Asystentka Zastępcy Dyrektora
Maja Śmigielska
maja.smigielska@teatr-rampa.pl
+ 48 573 801 011

Zespół artystyczny

Kierowniczka muzyczna 
Marta Zalewska
marta.zalewska@teatr-rampa.pl

Dramaturg
Mateusz Płocha
mateusz.plocha@teatr-rampa.pl

Koordynatorka pracy artystycznej
Lidia Grzędzińska
lidia.grzedzinska@teatr-rampa.pl
+48 573 801 014

Inspicjentki
Marzenna Bednarska-Almert, Agnieszka Korczak, Anna Zentala

Dział produkcji scenicznej i eksploatacji

Kierowniczka Działu Produkcji Scenicznej i Eksploatacji
Agata Jagniątkowska
agata.jagniatkowska@teatr-rampa.pl

Kierownik Sceny
Maciej Niedziałek
maciej.niedzialek@teatr-rampa.pl
+48 573 801 013

Kierownik Sekcji Audio-Video
Szymon Górzyński
szymon.gorzynski@teatr-rampa.pl

Realizatorzy Światła
Andrzej Kulesza, Jacek Kaczmarczyk

Realizatorzy Dźwięku
Mikołaj Skalski, Piotr Zaczek

Montażyści dekoracji
Wojciech Fuśnik, Robert Grabowski, Witold Kubik, Patryk Niedziałek, Michał Olędzki

Garderobiane
Barbara Ciarkowska, Jolanta Wieczorek

Charakteryzatorki
Marta Ciosek, Martyna Domozych-Tylicka

Dział finansowo-księgowy

Zastępca Głównej księgowej
Jarosław Zawadzki
jaroslaw.zawadzki@teatr-rampa.pl +48 573 801 007

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Zofia Cichocka
zofia.cichocka@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.104

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Natalia Niedzieska
natalia.niedzieska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.215

Specjalistka ds. finansowo-księgowych
Wanda Przywoźna
wanda.przywozna@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.114

Dział komunikacji i promocji

Kierownik Działu Komunikacji i Promocji
Artur Szczęsny
artur.szczesny@teatr-rampa.pl
+48 573 801 005

p.o. Kierowniczki Działu Komunikacji i Promocji
Anna Andraka
anna.andraka@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.148

Specjalistka ds. komunikacji i promocji
Małgorzata Ciemniewska
malgorzata.ciemniewska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.103

Specjalista ds. komunikacji i promocji
Bartosz Friese
bartosz.friese@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.145

Specjalista ds. komunikacji i promocji
Artur Konicz
artur.konicz@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679-50-51 w.107

Zespół ds. obsługi i rozwoju publiczności

Specjalistka ds. rozwoju publiczności
Iwona Stefankowska
iwona.stefankowska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 89 76, +48 573 801 004

Specjalistka ds. rozwoju publiczności
Anna Chocholska
anna.chocholska@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 89 76, +48 573 801 004

Dział administracji

Kierownik Administracyjny
Jacek Strus
jacek.strus@teatr-rampa.pl
+48 573 801 010

Główna Specjalistka ds. Zamówień Publicznych
Eliza Parol
eliza.parol@teatr-rampa.pl
+48 573 801 008

Specjalistka ds. administracyjnych
Aneta Karczmarczyk
aneta.karczmarczyk@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51

Pracownice i pracownicy obsługi
Izabela Cieślak, Anna Kucińska, Iwona Surkont, Sylwia Zwierzyńska, Maciej Baranowski, Krzysztof Kozera

Dział animacji i projektów

Kierowniczka Działu Animacji i Projektów
Katarzyna Szumlas
katarzyna.szumlas@teatr-rampa.pl
+48 573 801 015

Projekt Otwarta Rampa
Joanna Górniak
joanna.gorniak@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.133

Kadry

Główna Specjalistka ds. Kadr
Małgorzata Piątek-Roman
malgorzata.piatek-roman@teatr-rampa.pl
+48 573 801 006

Archiwum Teatralne

Główna Specjalistka ds. Archiwum Teatralnego
Danuta Rynkun
danuta.rynkun@teatr-rampa.pl
+48 (22) 679 50 51 w.143

Teatr Rampa na Targówku
ul. Kołowa 20
03-536 Warszawa
telefon: 22 679 50 51, 22 679 50 52
e-mail: teatr@teatr-rampa.pl

Newsletter Rampy

Instytucja Kultury Miasta Stołecznego Warszawy