Podajemy obsady październikowej „Rapsodii z Demonem” – widowiska z przebojami grupy Queen. Zagramy aż 6 spektakli!

1 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZ – Łukasz Mazurek
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Agnieszka Niemiec
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Agata Łubieńska, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Rafał Wiewióra, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Aleksandra Gotowicka, Anna Kędroń, Marta Bykowska

2 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZYNI – Marta Burdynowicz
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Basia Giewont
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Agata Łubieńska, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Rafał Wiewióra, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Anna Kędroń, Marta Bykowska

13 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZ – Sebastian Machalski
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Barbara Giewont
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Michał Cyran, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Aleksandra Gotowicka, Anna Kędroń, Marta Bykowska, Patryk Gładyś

14 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZ – Sebastian Machalski
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Agnieszka Niemiec
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Michał Cyran, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Aleksandra Gotowicka, Anna Kędroń, Marta Bykowska, Patryk Gładyś

15 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZ – Łukasz Mazurek
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Agnieszka Niemiec
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Agata Łubieńska, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Michał Cyran, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Anna Kędroń, Marta Bykowska, Patryk Gładyś

 

16 października
ERWIN – Kuba Molęda
MISTRZ – Łukasz Mazurek
KACPER – Przemysław Franciszek Niedzielski
IDA/IDALIA – Wiktoria Białecka
KRÓLOWA – Basia Giewont
IGNACJA – Brygida Turowska
ASPAZJA – Agnieszka Fajlhauer
TV HOST – Robert Tondera
SZEF IDY – Robert Tondera
BARMAN – Daniel Zawadzki
ZESPÓŁ – Natalia Kielan, Agata Łubieńska, Urszula Mańkowska, Santiago Bello, Michał Cyran, Bartosz Kamiński, Dominika Łakomska, Anna Kędroń, Marta Bykowska, Patryk Gładyś